Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Sprytna pasażerka chciała odgrodzić się od innych osób w samolocie. Nagranie obiegło sieć
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 22.05.2023 21:58

Sprytna pasażerka chciała odgrodzić się od innych osób w samolocie. Nagranie obiegło sieć

samolot pasażerka
unsplash.com/Suhyeon Choi; TikTok.com/goneviral23

Niecodzienne nagranie z samolotu stało się hitem Tik Toka. Przedsiębiorcza pasażerka chciała odgrodzić się od innych podróżnych. Kupienie trzech miejsc dla jednej osoby to był jednak tylko początek. Stworzyła nietypową konstrukcję, a kiedy na jej zachowanie zareagowała załoga, rozległy się krzyki i narzekania.

Niecodzienne sceny w samolocie, kobieta wprawiła wszystkich w osłupienie

Kobieta stała się gwiazdą internetu, ale raczej nie w taki sposób, w jaki mogła sobie życzyć. Jeden ze współpasażerów postanowił nagrać nietypowe zachowanie, a cały film wrzucił do sieci. Trudno uwierzyć własnym oczom.

Okazało się, że długa podróż była dla kobiety wyzwaniem. Nie tylko ze względu na długi czas. Kobieta nie chciała pozwolić na to, by ktoś przeszkodził jej w wypoczynku, więc… kupiła trzy miejsca w klasie ekonomicznej. Jej “genialny” plan nie kończył się tylko na tym. Nagle wyjęła folię spożywczą.

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

Pasażerka kupiła trzy miejsca i zabrała na pokład folię spożywczą, miała chytry plan

Trudno uwierzyć, że to stało się naprawdę. - Ta kobieta kupiła trzy miejsca w ekonomicznej klasie, by utworzyć swoją własną "pierwszą klasę", używając plastikowej folii. Jest to scenka oparta na prawdziwych wydarzeniach. Tak, na prawdziwych wydarzeniach - czytamy na nagraniu, które bije rekordy popularności na Tik Toku. 

Przez kilka minut z wielką dokładnością łączyła krzesła folią i tworzyła prywatną wydzieloną strefę. Kiedy zobaczyła, że jest nagrywana, nie omieszkała wyrazić swojego oburzenia. Zupełnie nie rozumiała, o co chodzi i dlaczego, ktoś może nie akceptować jej zachowania.

Sytuacja stała się na tyle nietypowa, że nagle na suficie samolotu pojawiły się nogi kobiety. Tworzyła ona z folii ściany, a nawet dach swojej małej przestrzeni symulującej wyższą klasę. Nagle cały proceder został zauważony przez personel pokładowy.

Musiał interweniować personel pokładowy, kobieta nie chciała ustąpić

Jeden ze stewardów postanowił działać. Podszedł do kobiety i wyjaśnił jej, że konstrukcja z folii nie jest akceptowana i trzeba ją zdemontować. Kobieta nie chciała się na to zgodzić. Tłumaczyła, że przecież wykupiła trzy miejsca i może robić z nimi, co chce. 

Kiedy spokojna rozmowa nie przynosiła efektów, obsługa przystąpiła do demontażu folii z siedzeń. To wywołało prawdziwą burzę. Pasażerka krzyczała i protestowała. Zdecydowała się nawet błagać o oszczędzenie jej pomysłu i możliwość cieszenia się podróżą w odgrodzeniu od innych osób.

Źródło: gazeta.pl

Tagi: samolot