Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Przejmujące słowa mamy Iwony Wieczorek. Przykra sytuacja, zwróciła się do jednej osoby
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 28.04.2023 18:35

Przejmujące słowa mamy Iwony Wieczorek. Przykra sytuacja, zwróciła się do jednej osoby

Iwona Wieczorek
materiały policyjne

Mama Iwony Wieczorek znowu zabrała głos. Zwróciła się do babci podejrzanego ws. zaginięcia jej córki. Seniorka broni Pawła P. i wskazuje, że jej wnuk to pomocny i grzeczny człowiek. Babcia stwierdziła, że ona nie pomodli się o zaginioną 13 lat temu dziewczynę. Mama Iwony Wieczorek odpowiedziała w zaskakujący sposób. 

Sprawa Iwony Wieczorek wciąż jest wielką tajemnicą

Sprawa Iwony Wieczorek od lat elektryzuje całą Polskę. Nikt nie wie, co stało się z młodą dziewczynką, która opuściła sopocki klub, gdzie bawiła się ze znajomymi. Chociaż policja nieustannie zajmuje się sprawą, to wciąż brakuje kluczowych odpowiedzi.

Jedną z kluczowych postaci w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek wydaje się Paweł P. Został on zatrzymany w grudniu 2022 r., ale poza zarzutem utrudniania śledztwa nic z tego nie wyniknęło. To właśnie on wywołał głośną dyskusję, gdyż za 35-latkiem wstawiła się jego babcia.

Był gwiazdą serialu "M jak miłość". U szczytu kariery przegrał walkę z ciężką chorobą

Babcia Pawła P. zabrała głos, takich słów nikt się nie spodziewał

Paweł P. ma zdaniem seniorki być dobrym człowiekiem. Babcia Pawła P. wydaje się ignorować fakt, że jej wnuk został oskarżony przez śledczych o działanie w grupie przestępczej wyłudzającej od Skarbu Państwa pieniądze. Mowa aż o 55 mln zł wyłudzonych w ramach podatku VAT. 

- Przed tą sprawą (zaginięcia Iwony Wieczorek - przyp. Red.) miałam tak spokojne życie... Wszystko było normalne… - mówiła w rozmowie z dziennikarzami portalu natemat.pl 87-latka. 

Ku zaskoczeniu wszystkich babcia Pawła P. oświadczyła, że nie modli się za zaginioną Iwoną Wieczorek. - Bo to ona narobiła całego tego piekła. Gdyby szła normalnie z chłopakami, to oni by ją odprowadzili. Ale najpierw się rzucała, a potem stwierdziła, że idzie sama i koniec - dodała seniorka. Mama Iwony Wieczorek zabrała głos. W rozmowie z Faktem ujawniła, że słowa babci Pawła P. bardzo ją dotknęły. 

Mama Iwony Wieczorek odpowiada babci Pawła P.

Mama Iwony Wieczorek od 13 lat nie wie, co stało się z jej córką. Pani Iwona zgodziła się na rozmowę z dziennikarzami Faktu. Kobieta przyznała, że nie chce już z nikim wdawać się w dyskusje, czy wylewać żali, niemniej słowa babci Pawła P. nie były jej obojętne.

- Prawdziwy katolik modli się za wroga - powiedziała mama Iwony Wieczorek. - Chrystus mówił, wy się nie martwcie o siebie, wy się módlcie za swoich wrogów - dodała wymownie pani Iwona w rozmowie z dziennikarzami Faktu. Zachęcamy do obejrzenia naszego autorskiego śledztwa na temat zaginięcia Iwony Wieczorek. Materiał przygotowany przez dziennikarzy portalu goniec.pl znajdziesz >POD TYM LINKIEM<.

Źródło: fakt.pl