Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Osobówka roztrzaskało się słupie. Nie żyje 18-letnia dziewczyna
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 16.06.2024 15:00

Osobówka roztrzaskało się słupie. Nie żyje 18-letnia dziewczyna

wypadek
Fot. Policja Śląska

Tragedia w Kłobucku (woj. śląskie). W niedzielę w nocy 19-letni kierujący stracił panowanie nad pojazdem, jego auto zjechało z drogi i roztrzaskało się na słupie. Policja śląska przekazała, że życia 18-letniej pasażerki nie udało się uratować. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. 

Wypadek w Kłobucku

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, 16 czerwca, w Kłobucku (woj. śląskie). Około godziny 3.30 służby otrzymały informację o wypadku przy ul. Staszica. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mercedes jadący z centrum w kierunku Wręczycy Wielkiej wypadł z drogi i uderzył w przydrożny słup energetyczny. 

Dramat w Małopolsce. Pożar zabytkowego kościoła. Z żywiołem walczyło wielu strażaków

Auto uderzyło w słup. Nie żyje 18-latka

W wyniku zderzenia auto zostało kompletnie zniszczone, w środku znajdował się 19-latek i 18-latka. Na miejscu niezwłocznie zjawiły się służby. Niestety, mimo natychmiastowej pomocy, nie udało się uratować życia jednej z osób.

W wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła 18-letnia pasażerka samochodu (…) Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu kłobuckiego – przekazali śląscy policjanci.

ZOBACZ: Tragedia w Lubelszczyźnie. 32-latek zginął na miejscu

Kierowca trafił do szpitala

Kierujący mercedesem z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, gdzie została od niego pobrana krew do badań laboratoryjnych. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności wypadku. Policjanci ponownie zaapelowali do kierowców o rozwagę.

Apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie obowiązujących przepisów, by każdy szczęśliwie mógł dojechać do celu – napisali policjanci.