Goniec.pl
Ołena Zełeńska w poruszającym wpisie w mediach społecznościowych zwróciła się do swojego męża (ANDRE PAIN/AFP/East News).

ANDRE PAIN/AFP/East News

Ołena Zełeńska w poruszającym wpisie do męża. "Coś się zmieniło..."

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Eryk Błaszak

Ołena Zełeńska w poruszającym wpisie w mediach społecznościowych odniosła się do swojego męża. Pierwsza Dama Ukrainy komentując czule wspólne zdjęcie mówiła o tym samym, lecz jakże innym uśmiechu, który gości na twarzy jej męża i naznaczony jest prowadzoną wojną.

Ołena Zełeńska w poruszającym wpisie do męża

- Nie zmienił się. On jest taki sam. Ten sam facet, którego poznałam, gdy mieliśmy 17 lat - pisała czule w mediach społecznościowych Pierwsza Dama Ukrainy, która komentowała zamieszczone poniżej wspólne zdjęcie z mężem.

Zełenski pogrzeb MSW Ukraina

Pogrzeb szefa MSW Ukrainy i innych ofiar katastrofy pod Kijowem. Wołodymyr Zełenski nie mógł powstrzymać łez

CZYTAJ DALEJ

Chwilę później jednak Ołena Zełeńska odniosła się do umęczonej duszy Ukrainy, którą na co dzień obserwuje z bliska jej mąż. Wołodymyr Zełeński od momentu wybuchu wojny 24 lutego ubiegłego roku zaledwie raz opuścił granice swojego kraju, by spotkać się z Joe Bidenem i wygłosić przemówienie w amerykańskim Kongresie.

Przez cały rok trwania wojny, obserwatorzy sceny politycznej mogli obserwować jak mało znany przywódca staje się na oczach wszystkich mężem stanu, gotów oddać życie za Ojczyznę. W tym też czasie prezydent Ukrainy musi nieustannie zmagać się z presją związaną z polowaniem na jego głowę, śmiercią jego rodaków oraz twardymi negocjacjami z państwami Zachodu.

- Tak naprawdę coś się zmieniło: uśmiechasz się teraz znacznie mniej. Na przykład jak na tym zdjęciu... - pisała smętnie Ołena Zełeńska. - Życzę Ci więcej powodów do uśmiechu. I wiesz, czego to wymaga. Wszyscy wiemy - dodawała Pierwsza Dama Ukrainy.

- Masz dość siły. Najważniejsze jest, aby mieć wystarczająco dużo zdrowia. Bądź proszę zdrowy! Chcę zawsze się z tobą uśmiechać. Daj mi tę szansę! - apelowała emocjonalnie Ołena Zełeńska.

Aleksiej Nawalny ujawnił, jak wygląda wnętrze obrzydliwie drogiego pałacu Władimira Putina

Władimir Putin myślał, że wszystko się ukryje? Wyciekły zdjęcia jego gigantycznej rezydencji

Dokument Aleksieja Nawalnego ujawnił prawdę na temat pałacu Putina, do którego Kreml usilnie nie chce się przyznać. Zdjęcia robotników zatrudnionych przy budowie i wykańczaniu pełnego przepychu, złota i prestiżowych marek budynku trafiły do sieci. Aquadyskoteka, podziemne lodowisko do gry w hokeja, meble warte fortunę i zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne - 16-piętrowy bunkier mający zdaniem rosyjskiego opozycjonisty należeć do Władimira Putina wydaje się wręcz nierealny.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Instagram/olenazelenska_official/se.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Eryk BłaszakAutor

Redaktor portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: eryk.blaszak@goniec.pl

Podobne artykuły

Iberion materiały własne

Wiadomości

Malediwy: Turysta z Polski zginął podczas nurkowania. Został potrącony przez motorówkę

Czytaj więcej >
Sędzia, sądownictwo Polska

Wiadomości

Chcąc zwalczyć gryzonie, zostawił w budynku trutkę. Nie żyje dziecko. Mężczyzna usłyszał wyrok

Czytaj więcej >
PKP
LISI NIESNER/AFP/East News, magro_kr/flickr.com

Wiadomości

Będzie obniżka cen biletów PKP? Premier zabrał głos

Czytaj więcej >
Wybuch gazu katowice

Wiadomości

"Interwencja". Wstrząsające doniesienia o wybuchu w Katowicach. Przed śmiercią ofiary napisały list

Czytaj więcej >
Juszczenko, Lech Kaczyński
ARTUR BARBAROWSKI/East News, Jan BIELECKI/East News

Wiadomości

Wiktor Juszczenko: "Jestem przekonany, że Lecha Kaczyńskiego zabili Rosjanie"

Czytaj więcej >
90-letni mężczyzna skierował się z apelem do młodzieży (Goniec.pl).

Wiadomości

Zapytaliśmy 89-latka o młodzież. Senior zwrócił się z ważnym apelem

Czytaj więcej >