Goniec.pl
Lech Wałęsa przeszedł kolejny test na koronawirusa

Rex Features/East News; Action Press/Shutterstock

Nowe informacje o stanie zdrowia Lecha Wałęsy

2 Lutego 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Jak czuje się Lech Wałęsa, który niedawno przechodził COVID-19? Były prezydent ponownie poddał się testom na obecność koronawirusa w organizmie. Na Facebooku legendy "Solidarności" pojawiło się wymowne zdjęcie pokazujące, jaki jest stan zdrowia Lecha Wałęsy.

Niemal dwa tygodnie temu Polskę obiegła porażająca relacja Lecha Wałęsy dotyczące tego, jak przechodzi zakażenie koronawirusem. - Nie mogę uwierzyć! [...] Jestem zainfekowany. A.ból głowy B.Nie mogę rozgrzać ciała. C. Odczuwam,odrywanie ciała od kości. Nie mogę nic poradzić, nie czuję własnego ciała. CO robić (pisownia oryginalna - dop. red.) - informował 21 stycznia na Facebooku.

Marszałek Elżbieta Witek nie wiedziała, że jej mikrofon w Sejmie nie jest wyłączony

Elżbieta Witek nie wiedziała, że ma włączony mikrofon. Jej rozmowę usłyszał cały Sejm

CZYTAJ DALEJ

Doniesienia zza zamkniętych drzwi domu Lecha Wałęsy przyniósł wcześniej jego syn Jarosław. Były prezydent wygrał walkę z COVID-19, wiemy jak czuje się teraz.

Co ze zdrowiem Lecha Wałęsy?

Trzy dawki szczepionki nie uchroniły Lecha Wałęsy przed zakażeniem koronawirusem. Dodatkowo w opinii legendy "Solidarności" sam przebieg COVID-19 był wyjątkowo dotkliwy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Dziennikarze "Super Expressu" dotarli do wiadomości na temat aktualnego stanu zdrowia Lecha Wałęsy. Były prezydent ponownie poddał się testom na obecność koronawirusa.

Było to już kolejne badanie, jakie po zakażeniu koronawirusem odbył Lech Wałęsa. Tym razem test okazał się negatywny, co znaczy, że COVID-19 to już przeszłość. Nie znaczy to jednak, iż były prezydent przestanie odwiedzać lekarzy.

Po przejściu COVID-19 bardzo ważne jest przeprowadzenie badań kontrolnych. Pozwalają one upewnić się, czy i jakie szkody w organizmie zostawił po sobie koronawirus. Wszystko wskazuje jednak na to, że samopoczucie Lecha Wałęsy jest już zdecydowanie lepsze. Dowodzi tego zdjęcie, które były prezydent wrzucił w środę 2 lutego na swój profil na Facebooku.

Lech Wałęsa wrócił do spotkań

W środę rano w mediach społecznościowych pojawiło się zupełnie nowe zdjęcie Lecha Wałęsy. W specjalnej sali, gdzie przyjmuje swoich gości, ponownie zasiadł przy stole pełnym ludzi.

W sali pojawiło się ośmioro gości, którzy prowadzili z Lechem Wałęsą żywą dyskusję. Wszyscy - łącznie z gospodarzem - mieli założone maseczki zakrywające usta oraz nos.

Opis zdjęcia jest wyjątkowo krótki i oszczędny w słowach. - Goście z Otwocka - napisał w mediach społecznościowych Lech Wałęsa.

Jak wygląda grób ojca Jarosława Kaczyńskiego?

Tak wygląda grób ojca Jarosława Kaczyńskiego. Jeden szczegół wprawia w osłupienie

Na warszawskich Powązkach znaleźć można grób ojca Jarosława Kaczyńskiego. Rajmund Kaczyński nie jest pochowany sam. Oto, jak wygląda jego mogiła. fot. goniec.pl

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: se.pl, goniec.pl

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Lawina komentarzy po homofobicznym wystąpieniu Putina. “To musiał pisać Czarnek!!!"

Wiadomości

Lawina komentarzy po homofobicznym wystąpieniu Putina. “To musiał pisać Czarnek!"

Czytaj więcej >
Iberion

Wiadomości

Kreml ruszył z nową kampanią, chcą wywołać panikę u Polaków. Rząd wydał pilne ostrzeżenie

Czytaj więcej >
Grzegorz Braun

Wiadomości

Karczemna awantura w Sejmie. Gosiewska pokazała Braunowi, gdzie jego miejsce

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Wiadomości

Agata Duda zwróciła się do kobiet chorych na raka. Z ust pierwszej damy padły znamienne słowa

Czytaj więcej >
Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna Skwierzyna

Wiadomości

Lubuskie: Tragiczny wypadek pod Skwierzyną. Nie żyją dwie młode osoby

Czytaj więcej >
materiały policyjne

Wiadomości

Wystartowała ogólnopolska akcja policji. Ma potrwać do końca roku

Czytaj więcej >