Goniec.pl
Logo sklepu Biedronka

Marek BAZAK/East News

Nowa akcja promocyjna w Biedronce. Voucher za kupowanie polskich produktów

15 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

Biedronka rozpoczyna nową akcję promocyjną. Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup polskich produktów będą mogli otrzymać voucher o wartości 99 złotych. Akcja trwać będzie przez najbliższe dwa tygodnie. Akcja "Kupuj Świeże Polskie

Biedronka zapowiedziała jedną z największych akcji promocyjnych w historii. Już od czwartku, 15 kwietnia rozpoczyna się promocja „Kupuj Świeże Polskie Produkty”, która na celu wsparcie ma polskich producentów żywności w trudnych czasach epidemii.

Specjalna akcja Biedronki

Sieć dyskontów przygotowała dla klientów specjalną promocję, która potrwa aż dwa tygodnie. Sklepy zachęcać będą klientów do kupowania świeżej żywności z polskich zbiorów i od krajowych producentów, a w zamian kupujący będą mogli otrzymać vouchery do wykorzystania na kolejne zakupy.

Akcja swoim zasięgiem obejmie wszystkie sklepy sieci Biedronka w Polsce i potrwa aż do 30 kwietnia. Jak wygląda najnowsza promocja dyskontu, jakie warunki należy spełnić, żeby wziąć w niej udział i co można otrzymać po spełnieniu wymagań?

Do zgarnięcia vouchery na zakupy

Warunki promocji „Kupuj Świeże Polskie Produkty” jest bardzo prosta. Klienci, którzy posiadają kartę „Moja Biedronka” powinni do końca kwietnia wydać 499 zł na świeże produkty z oferty sklepu. Gdy spełnią ten warunek otrzymają voucher na zakupy w wysokości 99 złotych, który będzie można wykorzystać w maju.

Najnowsza promocja będzie dotyczyć produktów z kilku kategorii. Znajdują się wśród nich: mięso, ryby, owoce i warzywa. Kwota zakupów z tych kategorii będzie sumowana na karcie „Moja Biedronka”. Będzie pojawiać się również na odwrocie paragonu, po to, abyśmy znali osobiste podsumowanie.

Voucher, który otrzymamy za udział w akcji „Kupuj Świeże Polskie Produkty” będziemy mogli wykorzystać podczas zakupów w maju w Biedronce. Zniżka będzie mogła zostać wykorzystana na wszystkie produkty oprócz alkoholu, papierosów, produktów żywienia początkowego, doładowania kart i usług.

Ile zarabiają pracownicy Biedronki?

Ile zarabiają pracownicy dyskontów spożywczych w Polsce? Przeprowadzono badania dotyczące wysokości wynagrodzeń pracowników najniższego szczebla.

Wyniki Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzenia 2020 pokazują, gdzie pensje są najwyższe oraz ile można otrzymać mając kilkuletnie doświadczenie. Więcej do przeczytania tutaj.

Sklepy sieci Tesco znikają z Polski. Do ich przejęcia szykuje się marka Netto, ale większość z nich postanowiła przed zamknięciem zorganizować dużą wyprzedaż. 301 supermarketów trafi w ręce nowego właściciela, a w szczecińskim oddziale można znaleźć wielkie promocje.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Kamil Matuszak

Studiował filologię polską, bo chciał opanować język i literaturę, by stać się rzetelnym dziennikarzem. Po wszystkim trafił do… agencji marketingowych, w których odpowiedzialny był za media społecznościowe. Po kilku latach rozpoczął pisanie i wydawanie portalu z wiadomościami. Zakochany w filmach i serialach, w wolnych chwilach rozbudowuje kolekcję winyli, poszukując ulubionych albumów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

koronawirus

Wiadomości

Prof. Krzysztof Tomasiewicz: "To początek czwartej fali, która potrwa przynajmniej dwa miesiące"

Czytaj więcej >
Monika Bawaj

Wiadomości

Tarnowskie Góry: Zaginęła 15-letnia Monika Bawaj. Policja prosi o pomoc

Czytaj więcej >
Dariusz Ś.

Wiadomości

Radny Nowoczesnej znęcał się nad żoną. Nie pójdzie do więzienia

Czytaj więcej >
policja

Wiadomości

Kontrowersyjny projekt zmian kar dla pijanych kierowców. W grze konfiskata pojazdu

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Wiadomości

Prezydent: rząd chciał, żeby stan wyjątkowy trwał trzy miesiące

Czytaj więcej >

Wiadomości

Poznań: Pomimo reanimacji zmarł 2,5-latek, który wypadł z okna

Czytaj więcej >