Goniec.pl

OSP Izbica Kujawska

Tragiczne w skutkach potrącenie. 70-letni mężczyzna zginął pod kołami samochodu

4 Lutego 2023

Autor tekstu:

Dawid Szczurek

Do ogromnej tragedii doszło w piątek 3 lutego na drodze wojewódzkiej nr 269 w powiecie włocławskim. Na prostym odcinku drogi w miejscowości Józefowo (woj. kujawsko-pomorskie) miało miejsce potrącenie pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Józefowo. Pieszy zginął pod kołami dostawczaka

Do opisywanego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór, 3 lutego. 70-letni mężczyzna został potrącony przez nadjeżdżający od strony Izbicy Kujawskiej samochód dostawczy marki Renault.

- O godzinie 21:29 OSP Izbica Kujawska została zadysponowana do potrącenia pieszego w miejscowości Józefowo gm. Izbica Kujawska. Przybyły na miejsce ZRM stwierdził zgon poszkodowanego - tłumaczą druhowie jednostki.

Wstępne ustalenia mundurowych sugerują, że kierujący pojazdem najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy.Niestety 70-letni mieszkaniec gminy Izbica Kujawska zginął na miejscu. 52-letni kierowca pojazdu dostawczego był trzeźwy - poinformował w rozmowie z "Naszym Miastem Włocławek" Tomasz Tomaszewski z policji we Włocławku.

Na miejscu pracowały jednostki OSP Izbica Kujawska, OSP Błenna, PSP Włocławek, ZRM Izbica Kujawska, a także policjanci z Izbicy Kujawskiej oraz policjanci z KMP Włocławek. Pod nadzorem prokuratora trwają czynności, mające na celu wyjaśnienie okoliczności dramatycznego zdarzenia.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: wloclawek.naszemiasto.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Zacznie się już w poniedziałek. Kolejki ustawią się do Biedronki, lepiej się spieszyć
Czytaj więcej >

Polska

Pierwsze prognozy pogody na Wielkanoc. Warto wiedzieć
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mateusz Ujma poszukiwany. 29-latek może poruszać się rowerem
Czytaj więcej >

Wiadomości

Auto zostało doszczętnie zmiażdżone. 21-latek nie miał szans na przeżycie
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mama pięcioraczków wylądowała na wózku inwalidzkim. Opublikowała przykre nagranie
Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje 72-latek. Zatankował, chwilę potem zmarł w samochodzie na stacji benzynowej
Czytaj więcej >
Dawid Szczurek

Redaktor portalu goniec.pl. Od zawsze czułem się umysłem humanistycznym, ukierunkowanym w stronę dziennikarstwa. Moją pasją od dziecka jest sport, a w szczególności piłka nożna. Z zainteresowaniem śledzę to, co dzieje się w Polsce i na świecie, dzieląc się informacjami z innymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]