Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Mazowieckie. Tragiczne potrącenie na pasach. Nie żyje 38-latek
Eryk Błaszak
Eryk Błaszak 24.12.2022 20:12

Mazowieckie. Tragiczne potrącenie na pasach. Nie żyje 38-latek

W wyniku tragicznego potrącenia życie stracił 38-letni mężczyzna
Policja podkarpacka/zdjęcie ilustracyjne

Nie żyje 38-letni mężczyzna, który został potrącony na nieoświetlonym przejściu dla pieszych w miejscowości Wójtówka niedaleko Sochaczewa (woj. mazowieckie). Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia bada policja.

Wójtówka. Tragiczne potrącenie na pasach

Do zdarzenia doszło w piątkowych godzinach wieczornych na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Wójtówka niedaleko Sochaczewa.

Po godzinie 21:30 służby zostały poinformowane o potrąceniu na nieoświetlonym przejściu dla pieszych. Przybyli na miejsce ratownicy przystąpili do natychmiastowej akcji ratunkowej 38-letniego mężczyzny, w którego uderzył samochód osobowy.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-letni pieszy wszedł na nieoświetlone przejście dla pieszych i został potrącony przez 25-letniego kierowcę volkswagena. Mężczyzna był reanimowany, ale nie udało się go uratować - mówiła w rozmowie z TVN mł. asp. Agnieszka Dzik z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie.

Przeprowadzone na miejscu badania nie wykazały obecności alkoholu w organizmie 25-letniego kierowcy samochodu osobowego. Od mężczyzny pobrano również próbkę krwi w celu jej weryfikacji pod kątem zawartości środków odurzających.

Nie są znane dokładne okoliczności całego zdarzenia. Jego szczegółowe przyczyny ustalają funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratury.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: tvn24.pl/wp.pl