Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje 25-latka. Wyjeżdżała ze stacji, kierowca popełnił tragiczny w skutkach błąd
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 17.06.2024 07:39

Nie żyje 25-latka. Wyjeżdżała ze stacji, kierowca popełnił tragiczny w skutkach błąd

wypadek
Fot. KP PSP (zdj. ilustracyjne)

Śmiertelny wypadek w powiecie międzyrzeckim (województwo lubuskie). Kierowca wymusił pierwszeństwo na motocyklistce, chwilę później doszło do zderzenia. Mimo wysiłków lekarzy, życia 25-latki nie udało się uratować. Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii.

Wypadek w powiecie międzyrzeckim. Nie żyje 25-latka

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę, 16 czerwca, na odcinku lokalnej drogi między wsią Skoki i Międzyrzeczem. Około godziny 16 służby otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Kierowca pierwszego z pojazdów wymusił pierwszeństwo, skutki są tragiczne.

4-latek wpadł pod kosiarkę. Trwa dramatyczna walka o jego życie

Wymusił pierwszeństwo, doprowadził do tragicznego wypadku

Policjantom udało się wstępnie ustalić, że starszy mężczyzna, kierowca osobowego renault, wymusił pierwszeństwo na 25-letniej motocyklistce, kiedy wyjeżdżał ze stacji paliw. Kierująca jednośladem jechała główną drogą, uderzyła w bok jego pojazdu. Niestety, jej życia nie udało się uratować.

ZOBACZ: Nie żyje 25-latek. Leżał pobity pod płotem

Nie żyje 25-letnia motocyklistka

25-latka kierująca motocyklem w bardzo ciężkim stanie została zabrana do szpitala. Tam, mimo wysiłków lekarzy, zmarła. Na miejscu prowadzone były czynności służb, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności wypadku. Śledztwo w sprawie będzie nadzorować Prokuratura Rejonowa w Międzyrzeczu.