Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Marta Kaczyńska pokazała kuchnię. Taki widok to rzadkość
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 26.05.2024 16:45

Marta Kaczyńska pokazała kuchnię. Taki widok to rzadkość

Marta Kaczyńska
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marta Kaczyńska bardzo chroni swoje prywatne życie. Córka byłej pary prezydenckiej nie publikuje w sieci zdjęć i nagrań członków swojej rodziny i rzadko kiedy informuje o tym, jak spędza wolny czas. Kiedy jednak to robi, stara się zachować szczególną ostrożność, by nie zdradzić zbyt wielu szczegółów. Tym razem pokusiła się jednak o wyjątek i pokazała wnętrze swojej kuchni. Jak mieszka? To zdradziła za pośrednictwem Instagrama.

Tak mieszka Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska, jak nieraz można było się przekonać, to kobieta z wielką klasą. Córka Marii i Lecha Kaczyńskich zawsze prezentuje się w nienagannym stroju, makijażu i uczesaniu, dbając o każdy detal. Nie inaczej jest w przypadku tego, czym się otacza. Jej dom to prawdziwa wizytówka dobrego smaku i elegancji.

Była prezydentówna co jakiś czas uchyla rąbka tajemnicy i zaprasza internautów do swojego świata, publikując wysublimowane kadry z mieszkania w Trójmieście. Lokal znajduje się w starej kamienicy i doskonale oddaje monumentalny charakter całego budynku. Ma duże okna, dzięki którym we wnętrzach jest bardzo jasno i słonecznie. Całości dopełniają także masywne, klasyczne drzwi, za którymi kryje się prawdziwe królestwo Kaczyńskiej.

Nie żyje 7-letni Jaś. Wracał z lekcji religii, umarł dziadkowi na rękach

Córka Marii i Lecha Kaczyńskich pokazała wnętrze kuchni

W mieszkaniu Marty Kaczyńskiej nie uświadczymy żywych barw, które dla wielu mogłyby wydawać się nawet przytłaczające lub agresywne. Zamiast tego postawiono na stonowane barwy bieli oraz szarości i czerń.

Patrząc na zdjęcia na Instagramie bratanicy Jarosława Kaczyńskiego widać doskonale, że przywiązuje ona uwagę na najmniejszych szczegółów i ma duże poczucie estetyki. Ostatnio, dzięki relacji pokazującej rodzinnego pupila, Marta zdradziła w końcu, jak wygląda jej kuchnia. To pasujące stylem i klimatem do pozostałych wnętrz pomieszczenie z białym stolikiem i roślinami. Oczywiście, bardzo szykowne i przemyślane.

mieszkanie Marty Kaczyńskiej
Fot. Instagram/mmkaczynska

Marta Kaczyńska kocha sztukę

Marta Kaczyńska z wykształcenia jest prawniczką, ale jej wielką pasją, jak wynika z Instagrama, jest sztuka. Była prezydentówna bardzo chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia z kościołów w całej Polsce, zachwycając się ich wnętrzami.

ZOBACZ: Nieznane fakty o ślubie Marii i Lecha Kaczyńskich. Prawda wyciekła dopiero niedawno

Oprócz tego, jej profil pełen jest fotografii natury - głównie kwiatów i morza, nad którym bywa bardzo często. W dzieciństwie uczęszczała m.in. na lekcje baletu, co wskazuje na to, że artyzm zawsze był jej bliski. Od 2014 zajmuje się pisaniem felietonów do tygodnika „Sieci”, w których porusza między innymi kwestie etyczno-moralno-społeczne.

Źródło: Instagram, SE