Goniec.pl > Wiadomości > Mając 16 lat zaszła w ciążę z własnym ojczymem
Monika Majko
Monika Majko 06.05.2021 14:02

Mając 16 lat zaszła w ciążę z własnym ojczymem

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Goniec.pl

Choć ojczym nastolatki wydawał się być idealnym tatą, prawda okazała się zupełnie inna. Gdy Kaitlin Jenner zaczęła dorastać, mężczyzna zaczął ją molestować seksualnie. Zdesperowana dziewczyna postanowiła ujawnić prawdę, jednak nikt nie chciał jej wierzyć.

Nastolatka była molestowana przez swojego ojczyma

Kaitlin nie poznała nigdy swojego biologicznego taty, który porzucił jej mamę gdy tylko usłyszał o ciąży. Wkrótce kobieta poznała jednak Anthony’ego Webstera, który zaopiekował się nią i jej córką. Para doczekała się jeszcze wspólnie dwójki dzieci.

Rodzina mieszkała w Halifax w Wielkiej Brytanii, a Kaitlin traktowała Anthony’ego jak ojca, jednak z czasem ich relacje przybrały niepokojącą formę. Mężczyzna zaczął faworyzować dziewczynkę, a z czasem coraz śmielej dotykać jej ciało. Ona jednak nie rozumiała jeszcze jego zachowania.

- Kiedy myłam naczynia, co było moim codziennym obowiązkiem, Anthony kładł rękę na moich pośladkach. W głębi duszy czułam, że sposób, w jaki mnie dotykał, nie był w porządku, ale nie mogłam się do tego przyznać - wspominała Kaitlin, cytowana przez portal parenting.pl.

Wkrótce ojczym zaczął regularnie wykorzystywać nastolatkę seksualnie. Zabierał 15-latkę na randki i mówił, że będą razem przez całe życie. Dziewczynka bała się zasypiać w swoim pokoju, aż w końcu wyczerpana ciągłym strachem postanowiła wyznać prawdę swojej mamie.

Choć kobieta nie uwierzyła córce, sprawa została zgłoszona na policję. Funkcjonariusze również jednak nie dali wiary opowieściom Kaitlin i nie postawili mężczyźnie żadnych zarzutów. Nastolatka była zrozpaczona, ponieważ ojczym traktował ją jak własność.

Wyznanie nastolatki sprawiło jednak, że jej mama zakończyła związek z Anthonym i przeprowadziła się wraz z dziećmi do Szkocji. Niestety, kontakt Kaitlin i jej matki również uległ pogorszeniu, a tuż przed 16. urodzinami dziewczyna została wyrzucona z domu. Bezdomna nastolatka poprosiła więc o pomoc ojczyma i ponownie zamieszkała pod jego dachem.

Mężczyzna miał zachowywać się tak, jakby on i nastolatka stanowili normalną parę. Wkrótce Kaitlin zaszła w ciążę i urodziła córkę. Macierzyństwo uświadomiło jej, że musi zawalczyć o siebie i uwolnić się od oprawcy, jakim przez niemal całe życie był dla niej ojczym.

W 2017 roku policja ponownie otrzymała zgłoszenie od Kaitlin w sprawie molestowania przez ojczyma. Tym razem Anthony Webster odpowiedział za swoje czyny przed sądem, który uznał go za winnego. Mężczyzna przyznał się do współżycia z nieletnią, a w trakcie rozprawy usłyszał jeszcze 4 inne zarzuty, dotyczące gwałtu i wykorzystywania seksualnego. Ostateczny wyrok w sprawie ma zapaść 10 maja 2021 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Parenting

Tagi: