Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Kultowy program wraca do TVP. Marek Czyż ma powody do zadowolenia
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 20.02.2024 11:03

Kultowy program wraca do TVP. Marek Czyż ma powody do zadowolenia

Marek Czyż
Piotr Molecki/East News

Z tygodnia na tydzień TVP zaskakuje swoich widzów debiutami na antenie nowych twarzy i programów. Już wkrótce stacja ponownie nadawać będzie show, które zniknęło z anteny blisko 6 lat temu. Marek Czyż z całą pewnością ma powody do zadowolenia. Wiadomo, o jaki program chodzi.

TVP wznawia nadawanie kultowego programu

Niedawno w TVP jako gospodarz "Teleexpressu" zadebiutował Bartosz Cebeńko. Wcześniej do ekipy "19:30" dołączyła Monika Sawka. Stacja na przestrzeni ostatnich dni dokonuje zdecydowanych ruchów i stale poszerza swoją ramówkę. Zmiany w Telewizji Polskiej dokonują się niemal z każdym tygodniem. Po ustabilizowaniu sytuacji głównego serwisu informacyjnego "19:30", powrotach "Teleexpressu" i "Panoramy" TVP ma w planach wznowienie nadawania kolejnego programu publicystycznego. Byłby to wielki powrót na antenę.

Rola życia. Jak znani aktorzy wpadli w sidła agentki

Powrót kultowego programu do TVP. Marek Czyż ma powody do zadowolenia

Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, już niebawem TVP szykuje swoim widzom niespodziankę w postaci powrotu na antenę po niemal 6 latach przerwy programu "Bez retuszu". Wcześniej program publicystyczny nadawany był na antenie TVP Info między majem 2015 a wrześniem 2018 roku.

ZOBACZ: Widzowie "19.30" zaniepokojeni. Joanna Dunikowska-Paź nagle zniknęła?

Gospodarzem "Bez retuszu" i pierwszym prowadzącym był Marek Czyż, który w lipcu 2016 roku odszedł z TVP. Wówczas jego rolę przejął Michał Adamczyk. Były szef TAI niedawno pożegnał się z Telewizją Polską po zmianie władzy.  

Marek Czyż ponownie gospodarzem "Bez retuszu"

"Bez retuszu" zniknęło z anteny TVP zastąpione programem "Strefa starcia". Teraz jednak władze postanowiły przywrócić program publicystyczny, który w nowej formie zadebiutować ma już 3 marca. Prowadzącym ponownie Marek Czyż. 

Dziennikarz po zmianie władzy jest flagową postacią nowego TVP. To właśnie on zaprosił widzów na pierwszy serwis informacyjny "19.30", który zastąpił "Wiadomości". Na przestrzeni lat sytuacja w Telewizji Polskiej zatoczyła koła i Czyż, który wcześniej został zastąpiony Adamczykiem, teraz mu się rewanżuje. 

"Bez retuszu" według doniesień ma zachować swoją dawną klasyczną formułę polegającą na rozmowie dziennikarza z zaproszonym gościem na różne tematy społeczno-polityczne. Dyskusja w studio ma również angażować publiczność i widzów.

 

Źródło: Goniec.pl/Wirutalnemedia.pl

Tagi: TVP