Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Końcówka "19:30" zaskoczyła widzów. Nagle przekazała ważne wieści
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 10.06.2024 21:11

Końcówka "19:30" zaskoczyła widzów. Nagle przekazała ważne wieści

Monika Sawka
Fot. TVP1/"19.30" (wydanie z 10.05.2024)

Widzowie ”19.30” w TVP na sam koniec poniedziałkowego wydania programu usłyszeli od Moniki Sawki wyjątkowe wieści. Prowadząca powiedziała to tuż przed godziną 20, niektórzy mogą być zaskoczeni. Jak się okazuje, program informacyjny, który zastąpił ”Wiadomości”, odnotował ważny moment w swojej krótkiej historii.

Najnowsze wydanie ”19.30”. Monika Sawka przekazała to na samym końcu programu

W powyborczy poniedziałek 10 czerwca widzów Telewizji Polskiej przywitała Monika Sawka. Prowadząca głównego programu informacyjnego TVP przedstawiła Polakom najważniejsze wydarzenia minionego dnia, w których pierwsze skrzypce grała polityka. Nie zabrakło jednak pewnego zaskoczenia, jednak na to widzowie musieli czekać do samego końca.

Nie żyją cztery osoby. Tir zderzył się z busem, w akcji dwa śmigłowce LPR

Monika Sawka zwróciła się do widzów ”19.30”

Było chwilę przed godziną 20, a niektórzy widzowie TVP z pewnością myśleli już o zmianie kanału na programy rozrywkowe, kiedy nagle Monika Sawka zwróciła się do widzów ”19:30”. Wszystko wskazuje na to, że ubiegły weekend był dla Telewizji Polskiej wyjątkowo owocny. Ta informacja z pewnością nie przejdzie bez echa w innych stacjach.

ZOBACZ: Bank PKO BP wydał ważny komunikat dla klientów. Trzeba wiedzieć

Oglądalność ”19.30”. Widzowie otrzymali podziękowania

Aż 4 miliony widzów oglądało mecz Polska-Ukraina w TVP1 w momencie najwyższej oglądalności w ubiegły piątek. Telewizja Polska jako jedyna będzie transmitować Euro 2024 – zaczęła Monika Sawka.

Jak się okazuje, ubiegłe dni to pasmo sukcesów dla Telewizji Polskiej. Polacy wyjątkowo chętnie śledzili także przebieg wyborów do Parlamentu Europejskiego 2024

Dziękujemy, że byli państwo również wczoraj. Wieczór wyborczy w TVP1, TVP Info i TVP Polonia śledziło ponad 1,2 miliona widzów – to najwięcej ze wszystkich telewizji. Z kolei w top 10 programów minionego weekendu aż 7 na należało do Telewizji Polskiej. Udział grupy TVP był wyższy od konkurencji i wyniósł ponad 23 proc. – przekazała prezenterka.