Goniec.pl
Władimir Putin miał wypadek, prezydent Rosji spadł ze schodów

kremlin

General SVR: Władimir Putin miał wypadek. Prezydent Rosji spadł ze schodów

2 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Władimir Putin miał wypadek. Byli agenci rosyjskich służb specjalnych poinformowali na Telegramie, że prezydent Rosji spadł ze schodów i dotkliwie się poobijał. Sensacyjne doniesienia dotyczą rzekomej choroby Władimira Putina, która w połączeniu z upadkiem ze schodów doprowadziła do "niekontrolowanego wypróżnienia".

Sensacyjne doniesienia na temat stanu zdrowia Władimira Putina. Kanał General SVR, za którym stać mają byli rosyjscy agenci, nadal mający wpływy i informatorów na Kremlu, podzielił się wiadomościami na temat niedawnego wypadku prezydenta Rosji.

Lech Wałęsa uderzył w ojca Mateusza Morawieckiego. Mocne słowa pod adresem Kornela Morawieckiego

Lech Wałęsa nie wytrzymał, uderzył w ojca Mateusza Morawieckiego. "To była zdrada"

CZYTAJ DALEJ

Władimir Putin miał spaść ze schodów i dotkliwie się poobijać. Obrażenia wymagały natychmiastowej interwencji lekarzy. Oliwy do ognia dodaje szczegół dotyczący niekontrolowanej reakcji ciała prezydenta Rosji.

Władimir Putin spadł ze schodów

General SVR przekazali, iż Władimir Putin miał wypadek. Prezydent Rosji spadł ze schodów, a skutki tego zdarzenia mają być dotkliwe.

Zgodnie z informacjami byłych rosyjskich agentów Kreml huczy od doniesień o zdarzeniu ze środy 30 listopada. Władimir Putin miał wypadek we własnym domu. - Schodząc po schodach, Putin potknął się i upadł na pośladki, a potem na bok i zsunął się kilka stopni w dół - przekazał kanał General SVR na Twitterze i Telegramie.

Jako pierwsi na pomoc Władimirowi Putinowi ruszyli ochroniarze. Znajdowali się oni tuż obok prezydenta Rosji. - Trzej ochroniarze pomogli prezydentowi dostać się na najbliższą sofę i wezwali dyżurujących w rezydencji lekarzy - czytamy w dalszych doniesieniach byłych rosyjskich agentów.

- Medycy przybyli w ciągu kilku minut, ale nie mogli od razu zbadać prezydenta - dodaje tajemniczo General SVR. Ustalenia wskazują bowiem, że Władimir Putin po upadku musiał zmierzyć się z niekontrolowaną, dość wstydliwą, reakcją własnego ciała. Wszystko przez ukrywaną przed opinią publiczną chorobą.

Władimir Putin po upadku ze schodów musiał iść do łazienki

Dlaczego lekarze wezwani przez ochroniarzy nie mogli od razu zbadać Władimira Putina? General SVR utrzymują, że prezydent Rosji trawiony jest przez nowotwór przewodu pokarmowego.

Trafiła na czarną listę Putina

Trafiła na czarną listę Putina. "Nie mogę wrócić do Rosji, bo będę tam prześladowana"

CZYTAJ DALEJ

- W wyniku tej choroby ma poważne problemy z trawieniem. Jak się okazało, w wyniku upadku główny cios spadł na kość ogonową. Prawdopodobnie powodował ostry ból, prowokując niekontrolowane wypróżnienie - przekazali byli rosyjscy agenci.

Na kanale General SVR przeczytać można, że dotychczas Władimir Putin nosił specjalną "nieprzemakalną bieliznę", jednak ostatnimi czasy nieco zapomniał o tym zabezpieczeniu. Zanim lekarze rozpoczęli badanie, odprowadzili prezydenta Rosji do łazienki i pomogli mu umyć się z fekaliów.

Władimir Putin spadł ze schodów, co mu się stało?

Skutki środowego wypadku będą odczuwalne przez Władimira Putina przez długi czas. - Po pełnym badaniu rozpoznano stłuczenie kości ogonowej i tkanek miękkich - przekazali agenci, powołując się na własne źródła.

Zaznaczyli, że chociaż to nic poważnego, to Władimir Putin odczuwa ból kościoła ogonowej podczas siedzenia. Prezydent Rosji chodzi o własnych siłach, ale na noc przyjmuje środki przeciwbólowe.

- W najbliższym czasie zostanie przeprowadzone śledztwo, co było przyczyną upadku prezydenta - dodali anonimowi agenci ukrywający się za kanałem General SVR.

EN 01547048 0026

Joe Biden jest gotowy do rozmowy z Władimirem Putinem. Stawia jeden warunek

CZYTAJ DALEJ

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: se.pl

Tagi:

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Kadr z programu "Sprawa dla reportera"/TVP VOD

Wiadomości

Mecenas Piotr Kaszewiak mocno o alimentach Marcinkiewicza. Nie gryzł się w język

Czytaj więcej >
Dawid Kubacki
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wiadomości

Polscy skoczkowie nie mieli szczęścia w Willingen. Medaliści olimpijscy z kiepskimi wynikami

Czytaj więcej >
Jeśli ktoś trudnił się dodatkową pracą warto jest złożyć wniosek o ponowne przeliczenie emerytury (Iberion).

Wiadomości

Ponowne przeliczenie emerytury. Kto może skorzystać? Wystarczy jeden wniosek

Czytaj więcej >
Już od marca każdy właściciel nieruchomości będzie musiał mieć sporządzone świadectwo energetyczne (Iberion).

Wiadomości

Miliony Polaków muszą złożyć wniosek od 1 marca. Kto nie zrobi, dostanie mniej pieniędzy

Czytaj więcej >
W wieku 79 lat zmarł były prezydent Pakistanu Pervez Musharraf (Arcaion/Pixabay).

Wiadomości

Nie żyje Adam Gąsior, zasłużony dziennikarz turystyczny

Czytaj więcej >
Pożar, Katowice, KM PSP Katowice

Wiadomości

Pożar w Katowicach, konieczna była ewakuacja bloku. Trzy osoby poszkodowane

Czytaj więcej >