Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > General SVR: Władimir Putin miał wypadek. Prezydent Rosji spadł ze schodów
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 02.12.2022 18:07

General SVR: Władimir Putin miał wypadek. Prezydent Rosji spadł ze schodów

Władimir Putin miał wypadek, prezydent Rosji spadł ze schodów
kremlin

Władimir Putin miał wypadek. Byli agenci rosyjskich służb specjalnych poinformowali na Telegramie, że prezydent Rosji spadł ze schodów i dotkliwie się poobijał. Sensacyjne doniesienia dotyczą rzekomej choroby Władimira Putina, która w połączeniu z upadkiem ze schodów doprowadziła do "niekontrolowanego wypróżnienia".

Sensacyjne doniesienia na temat stanu zdrowia Władimira Putina. Kanał General SVR, za którym stać mają byli rosyjscy agenci, nadal mający wpływy i informatorów na Kremlu, podzielił się wiadomościami na temat niedawnego wypadku prezydenta Rosji.

Władimir Putin miał spaść ze schodów i dotkliwie się poobijać. Obrażenia wymagały natychmiastowej interwencji lekarzy. Oliwy do ognia dodaje szczegół dotyczący niekontrolowanej reakcji ciała prezydenta Rosji.

Władimir Putin spadł ze schodów

General SVR przekazali, iż Władimir Putin miał wypadek. Prezydent Rosji spadł ze schodów, a skutki tego zdarzenia mają być dotkliwe.

Zgodnie z informacjami byłych rosyjskich agentów Kreml huczy od doniesień o zdarzeniu ze środy 30 listopada. Władimir Putin miał wypadek we własnym domu. - Schodząc po schodach, Putin potknął się i upadł na pośladki, a potem na bok i zsunął się kilka stopni w dół - przekazał kanał General SVR na Twitterze i Telegramie.

Jako pierwsi na pomoc Władimirowi Putinowi ruszyli ochroniarze. Znajdowali się oni tuż obok prezydenta Rosji. - Trzej ochroniarze pomogli prezydentowi dostać się na najbliższą sofę i wezwali dyżurujących w rezydencji lekarzy - czytamy w dalszych doniesieniach byłych rosyjskich agentów.

- Medycy przybyli w ciągu kilku minut, ale nie mogli od razu zbadać prezydenta - dodaje tajemniczo General SVR. Ustalenia wskazują bowiem, że Władimir Putin po upadku musiał zmierzyć się z niekontrolowaną, dość wstydliwą, reakcją własnego ciała. Wszystko przez ukrywaną przed opinią publiczną chorobą.

Władimir Putin po upadku ze schodów musiał iść do łazienki

Dlaczego lekarze wezwani przez ochroniarzy nie mogli od razu zbadać Władimira Putina? General SVR utrzymują, że prezydent Rosji trawiony jest przez nowotwór przewodu pokarmowego.

- W wyniku tej choroby ma poważne problemy z trawieniem. Jak się okazało, w wyniku upadku główny cios spadł na kość ogonową. Prawdopodobnie powodował ostry ból, prowokując niekontrolowane wypróżnienie - przekazali byli rosyjscy agenci.

Na kanale General SVR przeczytać można, że dotychczas Władimir Putin nosił specjalną "nieprzemakalną bieliznę", jednak ostatnimi czasy nieco zapomniał o tym zabezpieczeniu. Zanim lekarze rozpoczęli badanie, odprowadzili prezydenta Rosji do łazienki i pomogli mu umyć się z fekaliów.

Władimir Putin spadł ze schodów, co mu się stało?

Skutki środowego wypadku będą odczuwalne przez Władimira Putina przez długi czas. - Po pełnym badaniu rozpoznano stłuczenie kości ogonowej i tkanek miękkich - przekazali agenci, powołując się na własne źródła.

Zaznaczyli, że chociaż to nic poważnego, to Władimir Putin odczuwa ból kościoła ogonowej podczas siedzenia. Prezydent Rosji chodzi o własnych siłach, ale na noc przyjmuje środki przeciwbólowe.

- W najbliższym czasie zostanie przeprowadzone śledztwo, co było przyczyną upadku prezydenta - dodali anonimowi agenci ukrywający się za kanałem General SVR.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: se.pl