Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Dramatyczny wypadek. Strażacy znaleźli ciało kobiety obok auta
Marcin Śliwa
Marcin Śliwa 11.05.2024 17:35

Dramatyczny wypadek. Strażacy znaleźli ciało kobiety obok auta

wypadek
fot. facebook.com/OSP w Zabłudowie,

Do zdarzenia doszło w miejscowości Koźliki przy drodze krajowej numer 19. W sobotę nad ranem policja dostała informację o leżącym na poboczu przewróconym samochodzie. Na miejscu, obok pojazdu znaleziono zwłoki kobiety. 

Tragiczny poranek na DK19

O wydarzeniu poinformowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Zabłudowie. Nie wiadomo, o której dokładnie godzinie doszło do tragicznego w skutkach wypadku, jednak zawiadomienie o nim policja otrzymała koło godziny trzeciej nad ranem. 

 

Rodzina trafiła do szpitala, 2,5-latka nie żyje. Są wyniki sekcji zwłok

Przyczyny zbada prokuratura

Według wstępnych ustaleń 37-letnia kobieta kierująca Skodą, w pewnym momencie zjechała z drogi, uderzyła w drzewo, a następnie dachowała. Jej ciało znaleziono w pobliżu przewróconego samochodu. Gdy policjanci dotarli na miejsce, światła pojazdu wciąż były włączone. Okoliczności wypadku ustala teraz policja pod nadzorem prokuratury. 

Fatalny weekend

O innym dramatycznym wypadku informowaliśmy w Gońcu dzisiaj. W województwie lubuskim zginęło małżeństwo. Ich samochód zjechał z drogi i wjechał do rzeki Bóbr w sąsiedztwie Starego Raduszcza. 39-letni mężczyzna i 31-kobieta zginęli na miejscu, para osierociła dwójkę dzieci w wieku 6 oraz 10 lat. Sprawę bada prokuratura, natomiast rodzeństwo trafiło pod opiekę najbliższej rodziny. 

 

 

Źródło: OSP w Zabłudowie, Goniec