Goniec.pl > Wiadomości > Dramat Polaków w Szwecji. Agresor dźgnął ich nożem, jedna osoba nie żyje
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 14.05.2023 16:48

Dramat Polaków w Szwecji. Agresor dźgnął ich nożem, jedna osoba nie żyje

karetka ambulans
Unsplash.com/camilo jimenez

Szwecja. Piątek wieczorem doszło do tragicznej bójki z udziałem dwóch Polaków. Jak przekazały lokalne media i policja, mężczyźni zostali zaatakowani ostrym narzędziem. 30-latek zmarł, 35-latek jest ranny.

Szwecja: Polacy zaatakowani nożem, jest ofiara śmiertelna

Dramatyczne doniesienia ze Szwecji. W piątek wieczorem w mieście Asarum doszło do bójki. Ciosy padły podczas spotkania towarzyskiego.

Na przemysłowych obrzeżach miasta w jednej z firm transportowych rozegrał się dramat między dwoma Polakami i 40-letnim mężczyzną. Nie podano, jakiej był narodowości. Niestety nie obyło się bez ofiar śmiertelnych.

Blanka w środku nocy nagrała wiadomość dla fanów. Tego się nie spodziewali

Polacy zostali ugodzeni nożem

Zaatakowani przez 40-latka Polacy byli pracownikami firmy, gdzie doszło do incydentu. W czasie bójki napastnik sięgnął po nóż i dźgnął kolegów.

Niestety 30-letni Polak nie przeżył. Obrażenia okazały się zbyt poważne i szwedzcy lekarze nie byli w stanie uratować życia mężczyzny.

Napastnik został już zatrzymany

Drugi z zaatakowanych Polaków, 35-letni mężczyzna, również trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Znajduje się pod czujną opieką lekarzy, a jego stan nie pozwala policji na przeprowadzenie przesłuchania. Niemniej media podają, iż w czasie ataku dookoła było wiele osób, które już odpowiadają na najważniejsze pytania dotyczące okoliczności zdarzenia.

40-letni napastnik został już zatrzymany. Agresor nie uciekał i nie stawiał oporu. Nie są jeszcze znane jego motywacje.

Źródo: rmf24.pl