Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Dodali zdjęcie z Biedronki i się zaczęło. Uwagę przykuwa pewien szczegół, Polacy oburzeni
Redakcja Redakcja
Redakcja Redakcja 08.12.2023 20:03

Dodali zdjęcie z Biedronki i się zaczęło. Uwagę przykuwa pewien szczegół, Polacy oburzeni

Biedronka
Screen Facebook / Polska w dużych dawkach

W ostatnim czasie niemal całą Polskę obiegło zdjęcie wykonane w jednym ze sklepów popularnej sieci Biedronka. Zarówno bezpośredni świadkowie, jak i internauci dosłownie przecierali oczy ze zdumienia, nie mogąc uwierzyć w to, co widzą. Chodzi o niekorzystne umiejscowienie defibrylatora, który został przyblokowany przez paletę ze zniczami. Internauci wyrazili swoje zdanie w tym temacie, a niektórzy z nich chcą, by sieć została ukarana. 

Zaskakujące zdjęcie z Biedronki obiegło całą Polskę

Każdego dnia setki tysięcy Polaków wybiera się do Biedronek na terenie całego kraju, by zrobić niezbędne zakupy. Sieć cieszy się ogromną popularnością w głównej mierze ze względu na liczne promocje, a także atrakcyjne ceny, które przyciągają pokaźne grono oddanych klientów. 

Nie od dziś wiadomo również, że w niektórych Biedronkach personel nie dba o przejrzystość, a także porządek. Klienci narzekają w głównej mierze na chaos szczególnie w trakcie dostaw, a także brak regularnego pozbywania się kartonów, czy też opróżniania pale, które nierzadko utrudniają płynne poruszanie się po sklepie. 

W ostatnich dniach szczególnie głośno w kontekście Biedronki zrobiło się tuż po opublikowaniu w sieci zdumiewającego zdjęcia, które daje mocno do myślenia. 

Lawina w Tatrach. TOPR szuka osób przygniecionych przez śnieg

Skandaliczny widok w Biedronce. W sieci momentalnie zawrzało

Wraz z powszechnym postępem technologicznym, defibrylatory są coraz bardziej dostępne w miejscach publicznych takich jak urzędy, banki, czy też inne publiczne miejsca. Docierają również do marketów, bo służą pomocą szczególnie w nieprzewidzianych sytuacjach. 

Defibrylatory są szczególnie przydatne w chwili, gdy ktoś nagle zasłabnie. Wówczas fakt posiadania tego urządzenia może przesądzić o czyimś losie. Urządzenie stosuje się w głównej mierze w przypadku nagłego zatrzymania krążenia u dorosłych i u dzieci.

Nie jest tajemnicą, że dostęp do defibrylatorów z racji tego, że mogą uratować ludzkie życie, powinien być łatwo dostępny i szybki. W nagłej sytuacji, gdy liczy się każdy ułamek sekundy, chwila zwłoki może okazać się tragiczna w skutkach. 

Niestety, ale zdjęcie z pewnej Biedronki totalnie zaprzecza takiemu obrazowi. Wstrząsająca fotografia pojawiła się na facebookowym profilu "Polska w dużych dawkach".

Defibrylator został umiejscowiony w skrzyneczce zawieszonej na filarze. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że dostęp do niej był mocno ograniczony przez liczne palety ze zniczami, które skutecznie blokowały szybki dostęp

Zdjęcie z Biedronki obiegło sieć. Szybka reakcja internautów

Jak można się spodziewać, pod zdjęciem Biedronki rozpętała się prawdziwa burza. Internauci szybko dali upust swoim emocjom, uderzając w popularną sieć. 

"Ale znicze pod ręką od razu. Główka pracuje", czy też “Znicze to sugestia” to tylko cześć z wielu niewybrednych komentarzy. Niektórzy otwarcie domagają się ukarania Biedronki za nierozsądne działania. 

Tagi: Biedronka