Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Danuta Holecka zwróciła się do widzów. Nie mogła powstrzymać radości
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 22.02.2024 15:38

Danuta Holecka zwróciła się do widzów. Nie mogła powstrzymać radości

Danuta Holecka
fot. Telewizja Republika "Dzisiaj" 21.02.24 (screen wideo)

Danuta Holecka po raz kolejny miała ogromne powody do zadowolenia i szerokiego uśmiechu prezentując wieczorne wydanie serwisu informacyjnego "Dzisiaj" w Telewizji Republika. Była gwiazda "Wiadomości" pod koniec środowego wydania programu zwróciła się do widzów cała w skowronkach, przekazując fantastyczną wiadomość.

Danuta Holecka nie mogła powstrzymać radości

Ostatnie miesiące to prawdziwa rewolucja w mediach. Na zmianach w TVP sporo zyskała stacja TVN24, który według najnowszych danych Nielsen Audience Measurement, może pochwalić się rekordowym miesięcznym wynikiem w historii nadawania. W styczniu była najchętniej wybieraną stacją informacyjną.

Co ciekawe, bardzo duży skok w rankingu odnotowała także Telewizja Republika. Stacja Tomasza Sakiewicza awansowała z miejsca siódmego na drugie. Danuta Holecka nie mogła ukryć swojej wielkiej radości, odnosząc się do tych danych w środowym wydaniu programu "Dzisiaj". Prezenterka zwróciła się wprost do widzów.

Schwertner: Komenda to bolesny wyrzut sumienia polskiego wymiaru sprawiedliwości

Danuta Holecka zwróciła się do widzów z uśmiechem na ustach

Telewizja Republika swój ogromny sukces zawdzięcza widzom, którzy zaufali stacji po zmianach w TVP i chętnie oglądają programy informacyjne prowadzone m.in. przez Danutę Holecką. W środowym wydaniu serwisu "Dzisiaj" prezenterka zwróciła się do odbiorców w ciepłych słowach. 

ZOBACZ: Zaskakująca plansza w TV Republika. Nie mogli nic zrobić

Telewizja Republika w styczniu odnotowała największy wzrost oglądalności ze wszystkich stacji informacyjnych. To przede wszystkim zasługa państwa, naszych widzów. Bardzo, bardzo dziękujemy za zaufanie - powiedziała szeroko uśmiechnięta Holecka.

Duży sukces Telewizji Republika

W materiale Telewizji Republika widzowie dowiedzieli się, że stacja odnotowała wzrost aż o 3100 proc. Przypomniano także, że wciąż można wesprzeć Republikę oraz "inne media ze strefy wolnego słowa, przekazując 1,5 proc. podatku". 

Dzięki państwa wsparciu będziemy mogli nadal przekazywać wam rzetelne i prawdziwe informacje w czasach ogromnego zagrożenia dla wolnych mediów - przekazano w materiale.

ZOBACZ: Oburzająca wpadka w TVP Info. “Przeprosiny albo pozew”

W styczniu liderem wśród kanałów informacyjnych był TVN24, a tuż za nim Telewizja Republika. Na trzeciej pozycji uplasował się Polsat News. Dużą stratę zanotowało TVP Info, spadając w rankingu z pozycji drugiej na miejsce czwarte. Średni wynik oglądalności kanału wyniósł 1,52 proc. i jest to spadek o 65,69 proc.