Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Danuta Holecka czekała do ostatniej chwili. Nagle wygłosiła komunikat
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 21.05.2024 20:57

Danuta Holecka czekała do ostatniej chwili. Nagle wygłosiła komunikat

Danuta Holecka
fot. YouTube/Telewizja Republika ("Dzisiaj" 21.05.24)

Na koniec wtorkowego wydania programu "Dzisiaj" na antenie Telewizji Republika prowadząca Danuta Holecka nie mogła powstrzymać radości i dumy w związku z ogromnym wsparciem, jakie w ostatnim czasie otrzymała jej stacja. - Nasze programy cieszą się coraz większą popularnością - mówiła uśmiechnięta, porównując wyniki do stacji konkurencyjnych. 

Danuta Holecka dziękuje za wsparcie widzom Republiki

Danuta Holecka przywitała widzów Telewizji Republika we wtorek 21 maja podczas wieczornego programu informacyjnego "Dzisiaj". Była gwiazda "Wiadomości" na koniec miała do przekazania ważne informacje. Uśmiechnięta prowadząca nie kryła swojej dumy, zwracając się do widzów z podziękowaniami.

Telewizja Republika ubiega się o koncesję na multipleks ogólnopolski. Do akcji poparcia wciąż dołączają znani politycy i wszyscy ci, dla których jesteśmy ważną stacją informacyjną, oraz państwo, wysyłając petycję poparcia do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Dziękujemy bardzo - mówiła wdzięczna Holecka.

Sondaż Gońca: prawie 70 proc. Polaków przeciwna startowi Jacka Kurskiego w wyborach do PE

Danuta Holecka ogłosiła wielki sukces TV Republika

Danuta Holecka po chwili przekazała widzom kolejne imponujące informacje. Jak się okazuje, w miniony piątek Telewizja Republika osiągnęła lepszy wynik w wieczornym paśmie niż TVN24

Nasze programy cieszą się coraz większą popularnością. W piątek nasze pasmo wieczorne począwszy od programu "Dzisiaj", czyli tego, który państwo w tej chwili oglądają, do późnego wieczora miało więcej widzów niż nasz główny konkurent TVN24.

ZOBACZ: Maciej Orłoś nie wytrzymał i wszystko potwierdził. Fani będą zachwyceni

Holecka po chwili dodała również, że profil TV Republika na Facebooku znalazł się na pierwszym miejscu wśród najbardziej angażujących portali w Polsce.

Wielki sukces Telewizji Republika. Danuta Holecka ogłosiła to pod koniec programu

Po chwili w materiale wyemitowano m.in. wypowiedź prezydenta Andrzeja Dudy, który przyznał, że "istnienie takich mediów jak Republika jest niezwykle ważne nie tylko dla Polskiej demokracji, ale także bezpieczeństwa".

Dzisiaj ogromna większość mediów jest w rękach liberałów, lewicowców i to oni podsycają tę nienawiść, ten atak na nas. Przy tej okazji bardzo dziękuje Republice, że jest tym medium, które pluralizuje dyskusję społeczną, publiczną. Dziękuje, że jesteście na posterunku - powiedział w materiale były premier Mateusz Morawiecki.

ZOBACZ: Danuta Holecka i Telewizja Republika mają problem. Czasu coraz mniej

Na koniec wyemitowano również wypowiedź Dominika Tarczyńskiego z PiS, który apelował do widzów, aby zaangażowali się w pomoc w uzyskaniu przez TV Republika koncesji. Pokazano także dane z ostatnich 30 dni, wedle których profil stacji był najbardziej angażujący spośród profili programów informacyjnych na Facebooku.

111.png
fot. "Dzisiaj"/Telewizja Republika 21.05.24 r.