Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Masz kartę Moja Biedronka? W takiej sytuacji od razu ją zablokuj
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 21.05.2024 18:45

Masz kartę Moja Biedronka? W takiej sytuacji od razu ją zablokuj

Biedronka
fot. materiały własne

Zdecydowana większość klientów Biedronki aktywnie korzysta z karty Moja Biedronka. Pozwala ona niemal codziennie nieco zaoszczędzić na domowych zakupach. Co w sytuacji, gdy zgubimy kartę, a z zebranych przez nas punktów postanowi skorzystać przypadkowy znalazca? Jest na to najlepsza metoda.

Karta Moja Biedronka niesie za sobą wiele korzyści

Karta Moja Biedronka cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów sklepu. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ uwielbiana przez Polaków sieć oferuję dzięki temu niepozornemu kawałkowi plastiku masę promocji. Aktywnie korzystając z karty Moja Biedronka, praktycznie codziennie znajdzie się produkt, który kupimy w nieco korzystniejszej cenie w porównaniu do klientów, którzy nie posiadają karty.

Posiadacze karty Moja Biedronka dodatkowo otrzymują również zniżki, przypisane do konkretnego numeru telefonu. Co w sytuacji, gdy zgubimy ten niepozorny kawałek plastiku, a na koncie w aplikacji Biedronki wciąż widzimy zakupy, których wcale nie zrobiliśmy? To jasny sygnał, że ktoś znalazł naszą kartę i postanowił z niej skorzystać. Musisz wiedzieć, co zrobić w takiej sytuacji.

Postawisz to przed domem i dostaniesz nawet 6 tys. zł. Zostało mało czasu

Co gdy zgubimy kartę Moja Biedronka?

To, że ktoś aktywnie korzysta z naszej karty, możemy zauważyć, wchodząc na listę zakupów przypisaną do konta. Jeśli w aplikacji Biedronki widzimy, że ktoś wciąż robi zakupy na nasze konto, powinniśmy niezwłocznie zablokować dostęp do karty Moja Biedronka. Wyrobienie nowej karty przypisanej do naszego numeru może okazać się niewystarczające, bowiem znalazca naszej pierwotnej karty Moja Biedronka wciąż może z niej korzystać. Podobna sytuacja występuje w momencie, gdy używamy wersji elektronicznej. Najlepszym rozwiązaniem zatem jest całkowita dezaktywacja takiej karty.

Jak zablokować kartę Moja Biedronka?

Aby zablokować dostęp do karty Moja Biedronka, zgodnie z informacją samej sieci najlepiej zalogować się na nasze indywidualne konto na stronie moja.biedronka.pl lub skorzystać z aplikacji mobilnej. Innym rozwiązaniem jest także kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci Biedronka. Tam konsultant również krok po kroku poinformuje nas, co należy zrobić.

ZOBACZ: Przepracował ponad 62 lata. Taką emeryturę co miesiąc wypłaca mu ZUS

Należy zaznaczyć, że dezaktywacja karty Moja Biedronka nie musi oznaczać utraty zebranych przez nas zniżek. Wciąż możemy nabijać je za pomocą kodu kreskowego w aplikacji lub podając nasz numer telefonu kasjerowi.