Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Była 8:35 w Ustroniu Morskim. Trudno uwierzyć, co robili plażowicze
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 09.07.2024 22:35

Była 8:35 w Ustroniu Morskim. Trudno uwierzyć, co robili plażowicze

Plaża
Fot. Screen WebCamera.pl

Sezon urlopowy w pełni. Z tego powodu nad Morze Bałtyckie ruszyła masa Polaków. Wszystkim zależy, aby jak najlepiej wypocząć i skorzystać z możliwości, jakie daje polskie wybrzeże. Niektórym zależy tak bardzo, że już wczesnym rankiem zajmują sobie wymarzone miejsca na plaży. To, co zarejestrowała kamera na plaży w Ustroniu Morskim, może nie jednego zdziwić.

Parawany nadal królują nad polskim Bałtykiem

Nadmorskie plaże mogą liczyć w najbliższym czasie na prawdziwe oblężenie. Wszystko ze względu na panującą aurę i zapowiadane wysokie temperatury. Urlopowicze przybywający nad Bałtykiem muszą się jednak uzbroić w sporo cierpliwości i wytrwałości. Wszystko przez plażowiczów, którzy już od wczesnych godzin porannych “rezerwują” sobie miejsca tuż przy brzegu. Można wręcz stwierdzić, że parawany rosną niczym grzyby po deszczu.

Przepracowała 37 lat. Taką emeryturę wypłaca jej ZUS. Nagranie niesie się po Polsce

Pierwsi urlopowicze na plaży od wczesnego rana

Do ciekawej sytuacji doszło wczoraj rano w Ustroniu Morski. Ciekawscy, którzy postanowili zajrzeć na oficjalny przekaz z monitoringu, mogli ujrzeć intrygujący widok. O godzinie 8:35 pojawił się już pierwszy parawan, a tuż obok niego jeden plażowiczów postanowił się wygrzać w pełnym słońcu.

ZOBACZ: Przychodzą z poczty, lecz to nie listonosze. Sprawdzają jedną rzecz, niektórzy zapłacą 819 zł

Jak się okazało, to jednak nie koniec. Chwilę później na piasku pojawiła się kolejna grupa urlopowiczów, która postanowiła rozbić własną “oazę spokoju”. Tym razem pojawił się jednak nieco dłuższy parawan, który także został rozbity tuż przy brzegu. Sytuacja ta pokazuje, że nad Morzem Bałtyckim panuje podobna konkurencja, jak podczas sprzedaży biletów na koncert popularnego zespołu. Chętnych nie brakuje.

Morze Bałtyckie: jaka pogoda w najbliższych dniach?

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach plażowiczów w Ustroniu Morskim nie będzie brakowało. Według synoptyków spodziewać się można temperatur dochodzących nawet do 30 stopni Celsjusza. Najcieplej ma być w środę 10 lipca, później liczby na termometrach nieco spadną. Mimo to szykuje się dobra aura do spędzania czasu na świeżym powietrzu i morskich kąpieli.

ZOBACZ: Polacy zapłacą podatek od domowych ciast? Ekspert rozwiał wszelkie wątpliwości

Podobna sytuacja ma miejsce również w innych nadmorskich kurortach. Wysokich temperatur można się spodziewać między innymi w Sopocie, Kołobrzegu czy Międzyzdrojach. Wszędzie tam termometry wskażą do nawet 30 kresek.