Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Była 11:32. Ciężko uwierzyć, co uchwyciła kamera na plaży w Międzyzdrojach
Irmina Jach
Irmina Jach 20.05.2024 13:37

Była 11:32. Ciężko uwierzyć, co uchwyciła kamera na plaży w Międzyzdrojach

plaża
fot. screen www.webcamera.pl

Polacy nie mogą doczekać się wakacji. Znakomicie ilustrują to obrazki uchwycone przez kamery monitoringu na plaży w Międzyzdrojach. Turyści, nie przejmując się, że w kalendarzu jest dopiero maj, postanowili nie marnować okazji, przyprawiając o gęsią skórkę resztę spacerowiczów.

Zaskakujący widok na plaży w Międzyzdrojach

Szum fal, złoty piasek, jod w powietrzu i bezkresny horyzont przyciągają ludzi chcących podładować baterie po długiej jesieni i uciążliwej zimie. Mimo, że właściciele gastronomii i punktów turystycznych tego roku znów podnieśli ceny swoich usług, ludzie z całej Polski, korzystając z faktu, że tłumów wciąż brak, decydują choćby na chwilę wybrać się na wybrzeże. Jak pokazują nagrania z nadmorskich kamer, niektórzy z nich kiedy trafią już na plażę, nie mogą się powstrzymać od czegoś, co zaskoczonych świadków w najlepszym wypadku naraża na gęsią skórkę. 

Tak się oszukuje w Polsce. Pokazał paragon z popularnej restauracji, jest afera

Turyści na plaży w Międzyzdrojach nie przejmują się pogodą

Temperatury w Bałtyku o tej porze roku osiągają zazwyczaj od 10-14 stopni Celsjusza. Jak widzimy na obrazkach uchwyconych przez kamery na plaży w Międzyzdrojach, dla niektórych fakt ten nie stanowi wystarczającego powodu, by nie dać nura w morską toń. Dziwić może szczególnie fakt, że na takie ”morsowanie” plażowicze zdecydowali się jeszcze przed południem, bo o 11:32. Wówczas woda jest wyraźnie chłodniejsza niż później, kiedy zdąży się już przynajmniej trochę nagrzać od majowego słońca. 

Turyści kąpią się już nie tylko na plaży w Międzyzdrojach

Zaskakujące sceny na plaży w Międzyzdrojach nie był odosobniony przypadek. Ostatnio na podobny krok zdecydowali się turyści w Rewalu. To jednoznacznie świadczy o tym, że dla prawdziwych miłośników morza, nie liczą się zimne temperatury ani wiatr, który dodatkowo wzmacnia odczuwany chłód. Dla nich najważniejszy jest fakt, że są na polskim wybrzeżu.