Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Wydał na zdrapkę zaledwie 5 złotych. Niebywałe, ile udało mu się wygrać
Monika Majko
Monika Majko 20.05.2024 10:01

Wydał na zdrapkę zaledwie 5 złotych. Niebywałe, ile udało mu się wygrać

lotto
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Kolejna ogromna wygrana w zdrapce lotto w Polsce. W Komornikach pod Poznaniem mężczyzna kupił los "Lucky Koniczyna" za 5 złotych i zgarnął potężną sumę. 

Zdrapka lotto. Zasady gry są banalnie proste

Zasady gry w zdrapkę lotto "Lucky Koniczyna" są banalnie proste. Trzeba zdrapać pole gry i znaleźć symbol biedronki, która ma przypisaną kwotę wygranej. Los kosztuje zaledwie 5 złotych i jak się okazuje, ten niewielki wydatek może szybko się zwrócić. Trzeba mieć jednak odrobinę szczęścia, jak pewien mieszkaniec wsi Komorniki pod Poznaniem.

Polacy masowo je wyprzedają. Ofert napływa z każdym tygodniem

Zdrapka lotto. Główna wygrana padła pod Poznaniem

Komorniki pod Poznaniem zamieszkuje na co dzień ok. 10 tys. osób. Jeden z mieszkańców tej wielkopolskiej wsi z pewnością liczył na drobną wygraną w zakupionej niedawno zdrapce lotto, jednak być może nie spodziewał się tak ogromnego zastrzyku gotówki w domowym budżecie. Mężczyzna wydał zaledwie 5 złotych na los i zgarnął główną wygraną w wysokości 200 tysięcy złotych.

Wcześniej główna wygrana w "Lucky Koniczynie" padła 5 kwietnia br. w Sosnowcu. Zdrapka jest dostępna w sprzedaży od 21 marca 2024 roku.

Lotto szczęśliwe w Wielkopolsce

To nie jest jedyna wysoka wygrana w województwie wielkopolskim w ostatnim czasie. Zaledwie kilka dni wcześniej w kolekturze w Śremie, znajdującej się przy ulicy Chłapowskiego, padła duża wygrana w Mini Lotto. Szczęśliwiec zgarnął wówczas ponad 90 tys. złotych.