Goniec.pl

Pixabay goszka/ FB Dani Duchatel

Australia. 26-latka zmarła przy obiedzie. Jej serce przestało bić

26 Maja 2023

Autor tekstu:

Jan Jałowczyk

Rodzina oraz przyjaciele opłakują zmarłą kilka dni temu Dani Duchatel. 26-letnia Australijka spędzała wieczór ze swoimi rodzicami grając w karty. W pewnym momencie kobieta osunęła się na ziemie, a jej serce się zatrzymało. Pomimo prób reanimacji jej życia nie udało się uratować. 

Tragedia rodzinna w Australii

Australia. 26-letnia Dani Duchatel w niewyjaśnionych okolicznościach zmarła przed kilkoma dniami, podczas rodzinnej kolacji. Dramatyczną sytuację opisał Daily Mail, który informuje, że młoda kobieta feralnego wieczoru spędzała czas ze swoimi rodzicami, grając w karty.

W pewnym momencie Dani straciła przytomność i osunęła się na podłogę. Przerażona mama 26-latki próbowała reanimować swoją córkę, jednak bezskutecznie. Serce młodej Australijki zatrzymało się, a kobieta zmarła na oczach własnych rodziców. 

policja radiowóz

Nowe fakty ws. małżeństwa z Warszawy. Zaskakujące doniesienia od właściciela pensjonatu

CZYTAJ DALEJ

Lekarze zabrali głos ws. śmierci 26-latki

Szokujące okoliczności śmierci 26-letniej Australijki na ten moment pozostają tajemnicą. Jak informuje Daily Mail, kobieta miesiąc przed tragicznym wydarzeniem przeszła pilną operację nogi. Dani podczas spotkania z przyjaciółmi fatalnie potknęła się, łamiąc kończynę i zrywając więzadła. 

W uszkodzone miejsce lekarze wstawili młodej kobiecie specjalną płytkę. Okres rekonwalescencji spędzała ona właśnie w rodzinnym domu, w towarzystwie swoich rodziców. Australijscy medycy wysunęli teorię, że po operacji utworzył się skrzep krwi, który przedostał się do płuc 26-latka i spowodował zatorowość płucną. Pytania dotyczące dokładnych okoliczności śmierci Dani mogą rozwiać wyniki sekcji zwłok.

Mama zmarłej zamieściła w sieci przejmujący wpis

O śmierci swojej córki poinformowała Kay Duchatel. - Z największym smutkiem informuję was wszystkich, że nasza córka Daniella Jade Duchatel odeszła spokojnie zeszłej nocy. W najbliższych dniach poinformujemy Was o szczegółach pogrzebu. Proszę, dajcie nam trochę czasu na pogodzenie się z naszą stratą - napisała na Facebooku matka 26-latki. 

W sieci pojawiły się wzruszające wpisy przyjaciół Australijki. - Czas spędzony z tobą był jednym z najszczęśliwszych momentów w moim życiu, od zasypiania na kanapach, obserwując przyjaciół, po walkę z żabami w lesie deszczowym. Cenię to wszystko i zawsze będę pamiętał nasze niesamowite wspomnienia i czas spędzony razem - napisała jedna z najbliższych przyjaciółek Dani. 

Źródło: Daily Mail/ FB

Papież Franicszek

Pilny komunikat Watykanu. Papież Franciszek jest chory, odwołano wszystkie audiencje

CZYTAJ DALEJ
Adam Aneta Jagłowie

Tajemnicze zaginięcie małżeństwa z Warszawy. Sąsiedzi przerwali milczenie

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Nie żyjeAustralia

Podobne artykuły

Wiadomości

Skandaliczne słowa na konferencji Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS przekroczył granicę
Czytaj więcej >

Wiadomości

Dachowanie samochodu w Chojnicach. Ratownicy się tego nie spodziewali, zaskakujące sceny
Czytaj więcej >

Wiadomości

Opole. Splądrowali Żabkę na oczach obsługi. Policja szuka świadków
Czytaj więcej >

Wiadomości

Śląsk. Zaginęła 13-letnia Milena Magiera. Dziewczynka nie wzięła ze sobą nawet telefonu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Łódzkie. Pożar składowiska z chemikaliami w Łaniętach. W akcji strażacy
Czytaj więcej >

Wiadomości

Lubuskie. Samochód uderzył w barierki i przekoziołkował na bok. 25-latek z Czech zginął na miejscu
Czytaj więcej >
Jan Jałowczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Wiecznie ciekawy świata i ludzi. Interesuję się geopolityką oraz stosunkami międzynarodowymi. Pasjonat muzyki (szczególnie ostrzejszej), piłki nożnej oraz tenisa.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]