Goniec.pl

The Independent/Adam Davis

Zjadł jajko warte 50 tys. zł. Gdy poznał prawdę, nogi się pod nim ugięły

19 Marca 2023

Autor tekstu:

Zuzanna Ptaszyńska

Mężczyzna z Wielkiej Brytanii w 10 sekund niemal dosłownie zjadł 10 tys. funtów, a więc 50 tys. zł. Konsumujący czekoladowe jajko Adam Davis nie zdawał sobie sprawy, że wielkanocna słodkość jest wygranym losem w konkursie organizowanym przez producenta. Teraz wzywa firmę, aby wypłaciła mu choć część kwoty w ramach nagrody pocieszenia.

Mężczyzna z Wielkiej Brytanii stracił szansę na sporą kwotę

Mężczyzna z Wielkiej Brytanii jest zdruzgotany po tym, jak przypadkowo zjadł Cadbury’s Creme Egg warte 10 tys. funtów. Adam Davis z Kent w zeszłym tygodniu nagrał na potrzeby swojego kanału na YouTube nieco przedwczesną wielkanocną ucztę. Dopiero gdy jego przyjaciele zwrócili uwagę na dziwną kolorystykę w nagraniu, Adam powiedział, że zdał sobie sprawę, że pochłonął nagrodę pieniężną. Cadbury bowiem wznowiło “polowanie” na Creme Egg, produkując 280 wersji jajka zrobionego w połowie z białej, a w połowie z mlecznej czekolady.

Policja zatrzymała rodziców z nagrania.

Ojciec przyduszał dziecko. Matka się przyglądała. Szokujące nagranie

CZYTAJ DALEJ

Brytyjczyk "zjadł 10 tys. w 30 sekund"

Klienci, którzy kupią jedno z mieszanych jaj, mogą ubiegać się o nagrodę w wysokości 10 tys. funtów. Adam powiedział, że nie zauważył, jakie jajko je, ponieważ nie smakowało inaczej niż tradycyjna czekoladowa przekąska tego typu. - Byłem po prostu głodny. Kto jeszcze może powiedzieć, że zjadł 10 tys. w 30 sekund? Pieniądze przychodzą i odchodzą, ale historia epickiej porażki trwa całe życie. Ale tak, oczywiście pieniądze byłyby miłe - próbował obrócić sytuację w żart mężczyzna.

Co interesujące, wielu komentujących jest zdania, że filmik został nakręcony pod publiczkę. Jedną z teorii jest to, że był to pomysł przedsiębiorstwa, aby zareklamować akcję. Być może teraz Brytyjczycy tłumnie ruszą po produkt , aby mieć szansę na wygraną?

Mężczyzna uważa, że należy mu się nagroda

Fake czy nie, teraz pechowiec oficjalnie wzywa czekoladowego giganta do przyznania mu części nagrody pieniężnej. - Cadbury powininno dać mi przynajmniej część kwoty jako nagrodę pocieszenia. Kiedy o tym pomyślisz, to o jedno jajko mniej, które ktoś inny może znaleźć. Szczerze mówiąc, nie miałem pojęcia, że konkurs w ogóle ma miejsce, więc z pewnością nie jest to ich wina - przyznał Brytyjczyk. - A gdybym zdał sobie z tego sprawę i wysłał zgłoszenie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że i tak zaginęłoby na poczcie - żartował z rodzimych usług pocztowych.

Źródło: The Independent

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

CZYTAJ DALEJ
pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Świat

Kosił trawę, gdy nagle zobaczył swojego 3-letniego synka we krwi. Dziecko nie żyje
Czytaj więcej >

Świat

Tragedia za naszą zachodnią granicą. 12-latka wyszła od przyjaciółki i zaginęła. Ustalono smutne fakty
Czytaj więcej >

Świat

Jak wypada warszawski transport publiczny na tle innych metropolii? Zestawienie z Los Angeles, Canberrą, Melbourne i Wellington [OPINIA]
Czytaj więcej >

Świat

Zapytaliśmy Polaków, co sądzą o jedzeniu robaków. Skrajne opinie to mało powiedziane
Czytaj więcej >

Świat

Papież wypowiedział się o kobietach. Zaskakujące słowa Franciszka
Czytaj więcej >

Świat

Łukaszenka ma poważny problem, drży o swoje życie. Wiadomo, czego najbardziej się obawia
Czytaj więcej >
Zuzanna Ptaszyńska

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego w dyscyplinie nauki o polityce i administracji - stosunki międzynarodowe. Zarówno hobbystycznie, jak i naukowo zajmuję się Zjednoczonym Królestwem, interesuję się też historią popkultury oraz współczesnym kinem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]