Goniec.pl

Iberion

Biedronka idzie na całość. Zacznie się w poniedziałek, klienci będą ustawiać się w kolejkach

18 Marca 2023

Autor tekstu:

Eryk Błaszak

Już od poniedziałku na półkach sklepowych Biedronki pojawią się nowe atrakcyjne ceny produktów w związku z przygotowaną ofertą. Jeśli ktoś poważnie zastanawia się nad zrobieniem przedświątecznych zakupów do kuchni, zbliżający się tydzień będzie do tego znakomitą okazją.

Biedronka idzie na całość. Zacznie się już od poniedziałku

Każdy kolejny poniedziałek to każda nowa oferta cenowa Biedronki. Od 20 marca dyskont przygotował szereg niezwykle atrakcyjnych cenowo produktów. Jak zazwyczaj, z największych rabatów będą mogli skorzystać posiadacze karty “Moja Biedronka” lub osoby, które w swoich telefonach mają zainstalowaną specjalną aplikację. Nie oznacza to jednak, iż dyskont nie przygotował ofert skierowanych dla pozostałych klientów. 

Jeśli ktoś przygotowuje się do przedświątecznych zakupów, zbliżający się tydzień będzie niewątpliwie doskonałą okazją do zaoszczędzenia kilku złotych na wybranych produktach, bez których trudno jest wyobrazić sobie świąteczne stoły.

Policja zatrzymała rodziców z nagrania.

Ojciec przyduszał dziecko. Matka się przyglądała. Szokujące nagranie

CZYTAJ DALEJ

Oferta cenowa biedronki na Wielkanoc

Wszystkie osoby, które są miłośnikami wielkanocnych bab i mazurków, powinny zwrócić uwagę na margarynę Kasię (250 g/4,75 za op.). Już od poniedziałku będzie można bowiem skorzystać z prawdziwego hitu cenowego. Przy zakupie bowiem jednej kostki tej margaryny i posiadaniu karty stałego klienta, drugą kostkę otrzyma się w gratisie. Dyskont wprowadza jednak dzienny limit ograniczający zakup do maksymalnie 4 kostek, co oznacza, iż ostatecznie będzie można otrzymać dwie kostki w gratisie. 

Nie mniej atrakcyjną ofertę Biedronka przygotowała dla tych klientów, którzy rozpoczynają wypieki od tradycyjnego świątecznego sernika. Przy posiadaniu karty “Moja Biedronka” będzie można nabyć 1 kg twarogu President o ponad 50% taniej. Jego cena spadnie bowiem do zaledwie  7,95 zł z prawie 17 zł. Jedak i w tym przypadku sklep ograniczył dzienny limit do maksymalnie dwóch zakupionych produktów. To jednak nie wszystko. 

Oferta cenowa biedronki od poniedziałku

Wartym uwagi są również wszystkie mrożone warzywa i owoce “Mroźna kraina”, które od poniedziałku do środy będzie można w różnych wariacjach zakupić o połowę taniej. Kupując bowiem jedną z wybranych mrożonek, drugą - tańszą - będzie można otrzymać 50% taniej (dzienny limit 6 produktów). 

Amatorzy nieco innych słodkości będą mogli udać się w kierunku półki z czekoladkami Toffifee, których cena, przy zakupie dwóch opakowań spadnie o prawie 70% (9,49 zł za drugie opakowanie). 

Prawdziwym rarytasem pozostają jednak w gazetce niezmiennie wszelkiego rodzaju mięsa. Niejeden kulturysta będzie szczęśliwy na wieść, iż mega paka świeżego fileta z piersi kurczaka pakowanego próżniowo utrzyma swoją niższą cenę (17,99 zł/kg) do końca marca. Dodatkowo do środy przy zakupie 2 opakowań po 500 g mięsa mielonego z łopatki wieprzowej i wołowiny, drugie będzie można otrzymać o ponad 80% taniej (8,49 zł/500g - cena regularna - 14,49zł/500g).

Równie atrakcyjne będą do środy świeże uda lub podudzia kurczaka pakowane próżniowo, za których mega pakę, przy posiadaniu karty “Moja Biedronka”, będzie można nabyć za jedyne 6,99 zł za kg (cena regularna 11,99 zł/kg).

Niezależnie również od posiadania aplikacji Biedronki lub karty stałego klienta będzie można skorzystać z oferty związanej z chemią. Tylko do 22 marca 3 kg proszku do prania Persil będzie kosztowało zaledwie 44,99 zł. Z kolei przy zakupie 2 płynów do płukania marki Silan (1,5 l) drugi będzie tańszy o 80% (11,99 zł).

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL

pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ
Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Koszalin. Została zamknięta w sklepie, nie mogła się wydostać. Na miejsce wezwano służby
Czytaj więcej >

Wiadomości

Siedlce. Martwy 74-latek znaleziony w łazience. Służby nie mają wątpliwości co do przyczyny zgonu
Czytaj więcej >

Życie

Od poniedziałku w Lidlu festiwal okazji. Takich cen nie widzieliśmy już dawno
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mariusz Błaszczak wypalił u Rydzyka o Janie Pawle II. Kontrowersyjne słowa
Czytaj więcej >

Wiadomości

Najgroźniejsi przestępcy w Polsce. Policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zacznie się już w poniedziałek. Kolejki ustawią się do Biedronki, lepiej się spieszyć
Czytaj więcej >
Eryk Błaszak

Między Mickiewiczem a Słowackim zasiadam na widowni spektaklu politycznego, by przekazywać dzieje polsko-polskiej miłości. Wszak nie ma większych proroków niż w kraju nad Wisłą.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]