Nie żyje 25-letni Adam i jego mama Żródło: Pixabay.com ScorpionD

Wiadomość o śmierci obiegła Polskę. Nie żyje 25-letni Adam i jego mama

3 Maj 2021 Monika MajkoMonika Majko

Smutne wiadomości obiegły krajowe media. Nie żyje 25-letni Adam, który zmagał się z zakażeniem koronawirusem. Wyjątkowo przykre informacje przekazało warszawskie kino Elektronik, w którym pracował mężczyzna.

COVID-19 był przyczyną śmierci 25-letniego Adama z Warszawy. Z informacji podanych przez jedną z internautek wynika, że nie żyje również mama młodego mężczyzny, która również zakaziła się koronawirusem. Tragiczne doniesienia wstrząsnęły mieszkańcami stolicy, którzy nie spodziewali się tak młodej ofiary groźnego wirusa.

Nie żyje 25-letni Adam i jego mama

O śmierci 25-latka poinformowali przedstawiciele warszawskiego kina Elektronik, w którym Adam od kilku lat pracował jako bileter i kinooperator. Szokujące wiadomości wstrząsnęły nie tylko klientami kina, ale również całym miastem.

- Was zawsze witał uśmiechem i zagadywał o filmy, a nas raczył żartami i anegdotami z dziedziny historii, która była jego pasją. Miał zaledwie 25 lat i mnóstwo planów. Odszedł piękny, mądry, wrażliwy człowiek - przekazali pracownicy kina.

Współpracownicy zmarłego Adama poinformowali też, że z wirusem zmaga się także jego mama. Z informacji przekazanych przez jedną z komentujących wynika, że kobieta niestety również przegrała walkę z infekcją.

Trąba powietrzna nad polską miejscowością. Straty są kolosalneTrąba powietrzna nad polską miejscowością. Straty są kolosalneCzytaj dalej

Jednocześnie przedstawiciele kina zaapelowali do wszystkich, by uważali na siebie i innych oraz skorzystali z możliwości zaszczepienia się przeciwko COVID-19. Choć powszechnie uważa się, że koronawirusa stanowi największe zagrożenie dla osób starszych, coraz częściej słyszy się o śmiertelnych powikłaniach po zakażeniu również u młodszych chorych.

Informacje o śmierci młodego mężczyzny wstrząsnęły nie tylko jego bliskimi i sympatykami kina Elektronik, ale również wieloma internautami z całego kraju. Pod postem ze smutną informacją o odejściu 25-latka pojawiło się wiele ciepłych komentarzy.

- Tragiczna wiadomość. Miałam okazję poznać Adama, rozmawiać. Bardzo ciepły, serdeczny człowiek. Wyrazy najszczerszego współczucia Bliskim i przyjaciołom z kina -napisała jedna z internautek.

- Przede wszystkim szkoda młodego życia. Ciężko w takich chwilach znaleźć sens tego wszystkiego - dodał kolejny użytkownik Facebooka.

Wczoraj Ministerstwo Zdrowia informowało o kolejnych 4 612 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Minionej doby śmierć z powodu infekcji COVID-19 poniosło 144 chorych, a łącznie zmarło już ponad 68 tys. mieszkańców naszego kraju.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: WP/Facebook

Następny artykuł