Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Warszawa. Znaleziono nieprzytomną kobietę
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 26.02.2024 13:35

Warszawa. Znaleziono nieprzytomną kobietę

radiowóz noc
KPP Hajnówka, screen Miesjki Rporter / Facebook.com

W niedzielę w centrum Warszawy rozegrała się dramatyczna sytuacja. Przy ul. Żurawiej funkcjonariusze znaleźli nieprzytomną kobietę. Nie miała na sobie ubrań. Miejsce zostało odgrodzone taśmami, zamknięto także okoliczne ulice. Na miejscu zjawili się policjanci z psami tropiącymi.

Warszawa: w centrum znaleziono nagą i nieprzytomną kobietę

Do zdarzenia doszło w niedzielę w centrum Warszawy. Miejski Reporter w mediach społecznościowych przekazał, że na klatce schodowej w budynku przy ulicy Żurawiej znaleziono nieprzytomną kobietę. Nie miała na sobie ubrań. Miała około 20 lat. 

ZOBACZ TAKŻE: Pożegnanie Tomasza Komendy. Był symbolem walki o sprawiedliwość

Zmiana czasu z zimowego na letni. Wypadnie nietypowo

Dramat w centrum Warszawy. Kobieta jest w ciężkim stanie

Kobieta była na miejscu reanimowana, a następnie przewieziona do szpitala. Według najnowszych informacji jej stan jest ciężki.

Nie będziemy na razie mówić o okolicznościach zdarzenia z uwagi na dobro prowadzonego postępowania. Kobieta żyje. Jej stan jest poważny, ciężki – przekazał podinsp. Robert Szumiata, rzecznik prasowy komendy rejonowej policji w Śródmieściu.

Na miejscu zjawiły się służby, które odgrodziły teren taśmami i zamknęły okoliczne ulice. Funkcjonariusze pojawili się także z psami tropiącymi. W okolicy miały zostać znalezione m.in. but, okulary, rozrzucone karty i szklanka.

Świadkowie: Kobieta mogła paść ofiarą gwałtu

Według relacji świadków, przytaczanej przez Miejskiego Reportera, odnaleziona kobieta miała ślady duszenia. Jak przekazał, prawdopodobnie padła ofiarą gwałtu. Policjanci nie potwierdzili jednak tych doniesień. Ujawniono jedynie, że na miejscu były prowadzone czynności, a domniemany sprawca został zatrzymany tego samego dnia na Mokotowie.

Zatrzymaliśmy wczoraj, zaledwie kilkanaście godzin po zdarzeniu, mężczyznę, który może mieć związek z wczorajszym zdarzeniem o charakterze kryminalnym w którym pokrzywdzona została młoda kobieta – przekazał Robert Szumiata, rzecznik śródmiejskiej policji, w rozmowie z TVN24.

Źródło: WP.pl, Miejski Reporter, TVN24.