Zdjęcie w telefonie zaniepokoiło kobietę Żródło: Facebook.com/debrabanana

W telefonie znalazła zdjęcie, którego nigdy sobie nie zrobiła. Dopiero po czasie poznała prawdę

25 Kwiecień 2021 Monika MajkoMonika Majko

Gdy 45-letnia mieszkanka Wielkiej Brytanii przejrzała folder ze zdjęciami na swoim telefonie, zamarła z przerażenia. Kobieta odkryła fotografie, która została wykonana przez inną osobę. Brytyjka przekonuje, że nie ma pojęcia, kto mógłby być jej autorem.

Zdjęcie przedstawia 45-latkę, która śpi w swoim łóżku. Debra jest przekonana, że tego dnia była sama w domu, a telefon umieściła pod poduszką. Tajemnicze zdjęcie przeraziło kobietę, która wyznała, że to nie pierwsza taka sytuacja w jej domu.

Tajemnicze zdjęcie w telefonie przeraziło 45-latkę

Debra nie ukrywa, że gdy znalazła tajemnicze zdjęcie w galerii swojego telefonu komórkowego, zamarła z przerażenia. Na lekko rozmazanej fotografii widać, jak Brytyjka śpi w swoim łóżku. 45-latka jest jednak przekonana, że tego dnia była sama w domu i nikt nie miał dostępu do jej telefonu, a tym samym możliwości wykonania tego zdjęcia.

Kobieta ma zwyczaj chowania swojego telefonu marki Samsung pod poduszką tuż przed zaśnięciem. Tajemniczy autor fotografii musiał więc wyjąć urządzenie spod głowy 45-latki, a następnie wykonać zdjęcie i odłożyć go na miejsce. Telefon bowiem rano był tam, gdzie zostawiła go kobieta.

Debra przekonuje, że nie ma pojęcia, jak zdjęcie znalazło się w jej galerii w telefonie. Kobieta mieszka z synami, jednak przerażona 45-latka utrzymuje, że tej nocy chłopcy nie wrócili do domu. Na fotografii Debra ma półprzymknięte oczy, jednak kobieta nie pamięta również, by z kimkolwiek wówczas rozmawiała.

Odziedziczyła po dziadku zamurowany garaż. Po zburzeniu ściany ujrzała prawdziwy zabytekOdziedziczyła po dziadku zamurowany garaż. Po zburzeniu ściany ujrzała prawdziwy zabytekCzytaj dalej

Dodatkowo 45-latka przekonuje, że to nie pierwsza tajemnicza sytuacja, która wydarzyła się w jej domu. Po urodzinach jej syna w mieszkaniu odbyła się impreza, a na zdjęciach z uroczystości pojawiły się dziwne postacie.

45-latka próbowała na wyjaśnić nieprawdopodobne wydarzenia i wybrała się do jasnowidza. Wizjoner powiedział jej, że może to być sprawką duchów rodziny. Tajemnica jednak prawdopodobnie nigdy nie zostanie wyjaśniona, choć wielu internautów zainteresowało się dziwnymi zdarzeniami w domu Brytyjki.

Jakiś czas temu informowaliśmy także o tajemniczym zdjęciu z plaży, które wykonał swojej kilkuletniej córce jej tata. Na fotografii oprócz dziecka można dostrzec niepokojącą postać, która znajduje się tuż za dziewczynką.

Zdjęcie w sieci zamieścił przyjaciel mężczyzny. Jak przekonuje internauta, fotografia nie została poddana żadnym przeróbkom graficznym, a jego kolega był bardzo zaniepokojony, gdy mu ją pokazywał. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Zaciekawieni zdjęciem internauci przyjrzeli się obrazowi. Wielu z nich wierzy, że za dziewczynką ukazał się duch japońskiego wojownika. Inni są jednak przekonani, że kształt męskich butów, widoczny za dzieckiem, to jedynie niefortunnie ułożone skały w tle.

Zdjęcie śpiącej kobiety

Facebook.com/debrabanana

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Webniusy

Następny artykuł