Kassi Hogan Żródło: Tik Tok

Przeżyła śmierć kliniczną. Opowiedziała, co wówczas czuła

24 Kwiecień 2021 Patryk PrzybyłowskiPatryk Przybyłowski

Kassi Hogann była zwykłą nastolatką, aż do ukończenia 18 roku życia. Wtedy doszło do tragicznych wydarzeń, które na zawsze ją zmieniły. Dziewczyna twierdzi, że przeżyła śmierć kliniczną. Zdecydowała się opowiedzieć, co dokładnie się wtedy stało.

Kassi Hogan umieściła swoje zwierzenie w formie nagrania na platformie Tik Tok. Dziewczyna stwierdziła, że w wyniku tragicznych wydarzeń przeżyła śmierć kliniczną, podczas której doznała bardzo dziwnego stanu.

W wieku 18 lat Kassi miała ulec bardzo poważnemu wypadkowi. Na nagraniu słyszymy, że jej mózg był w stanie śmierci klinicznej przez ok. 7 minut. Dziewczyna ma do dzisiaj odczuwać skutki tamtych wydarzeń, które przejawiają się m.in. pod postacią zaników pamięci.

Kiedy doszło do śmierci klinicznej, poczuła się tak, jakby znalazła się w tunelu, który doprowadził ją między gwiazdy. Dziewczyna zaznaczyła, że czuła się tam dobrze i wygodnie, natomiast nie jest w stanie dokładnie sprecyzować, dlaczego ogarnęły ją takie uczucia.

Co ciekawe, przez cały ten czas odczuwała bliską obecność zmarłych osób. Nie mogła jednak w żaden sposób się z nimi skontaktować, nie dojrzała również sylwetek konkretnych osób.

Nie żyje Aleksandra Karzyńska znana ze słuchowiska „Matysiakowie”Nie żyje Aleksandra Karzyńska znana ze słuchowiska „Matysiakowie”Czytaj dalej

Na nagraniu zaznaczyła, że taka podskórna obecność zmarłych krewnych zagwarantowała jej wówczas dużo spokoju.

- Czułam się komfortowo wiedząc, że moi bliscy są ze mną, mimo że nie byli obok mnie ani astronomicznie, ani fizycznie - ujawniła na nagraniu w sieci.

Kiedy Kassi doszła już względnie do siebie po wypadku, lekarze zarządzili szczegółowe badania. Okazało się, że stwierdzili uszkodzenia mózgu, a niektóre z nich mogą mieć charakter permanentny.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Tik Tok, Radio ZET

Następny artykuł