Zdjęcie córki Żródło: Reddit.com OBIARUF

Zrobił córce zdjęcie na pustej plaży. Wiele osób dopatrzyło się dwóch osób na zdjęciu

8 Kwiecień 2021 Monika MajkoMonika Majko

Mężczyzna postanowił zrobić kilka zdjęć córce podczas wspólnego spaceru po japońskiej plaży. Kiedy przyjrzał się im później, zauważył na jednej fotografii niepokojący szczegół. Na zdjęciu widać czyjeś buty, choć autor przekonuje, że na plaży był tylko on i jego dziecko.

Fotografia trafiła do sieci i szybko obiegła serwisy internetowe, wywołując ogromne poruszenie wśród ich użytkowników. Internauci z całego świata starają się wyjaśnić zagadkę tajemniczych butów, które widać za pozującą do zdjęcia dziewczynką.

Zdjęcie zmroziło mężczyźnie krew w żyłach

Mężczyzna chciał uchwycić na zdjęciu kilka miłych wspomnień ze wspólnego spaceru z córką. Autor fotografii wybrał się z dziewczynką na wycieczkę na jedną z japońskich skalistych plaż. Kiedy przyjrzał się uchwyconym kadrom, zauważył na jednej z fotografii niepokojący szczegół.

Na zdjęciu dziewczynka pozuje tyłem do plaży, natomiast tuż za nią widać coś, co przypomina męskie czarne buty. Wystarczy przyjrzeć się nogom dziecka, by dojrzeć za nimi stopy tajemniczej postaci, które odwrócone są w stronę morza.

Co ciekawe, nie widać ich na innych zdjęciach wykonanych w tym miejscu zaledwie chwilę później. Zaniepokojony swoim odkryciem fotograf podzielił się wątpliwościami z przyjacielem, a ten zamieścił zdjęcie z serwisie reddit.com i zapytał internautów o ich opinię o tej sprawie.

Nie żyje Łukasz GóralNie żyje Łukasz GóralCzytaj dalej

- Mój przyjaciel pstryknął tę fotkę swojej córce. On sam jest tym wszystkim zbyt zaniepokojony, aby samemu to wstawić, więc robię to za niego - napisał przyjaciel rodziny.

- Znam go od lat i ufam mu. To zdjęcie zdecydowanie nie zostało przerobione, ale nie twierdzę też, że jest na nim coś niewytłumaczalnego - dodał internauta.

Autor fotografii przekonuje, że w chwili robienia zdjęcia na plaży oprócz niego i jego córki nie było nikogo. Nie jest to więc przypadkowa osoba, która weszła w kadr. Po przeanalizowaniu zdjęcia wykluczono możliwość, by było ono przerobione w programie graficznym.

Internauci wciąż szukają rozwiązania tej tajemniczej zagadki. Niektórzy zauważyli podobieństwo kształtu butów do obuwia, jakie nosili dawni japońscy wojownicy. Wielu z nich uważa, że za dzieckiem uchwycono ducha jednego z nich.

Zdjęcie faktycznie miało zostać wykonane nieopodal historycznych grobowców samurajów. Inni są jednak przekonani, że jest to jedynie zarys skał widocznych w oddali, który ułożył się w niefortunny sposób.

Zdjęcie dziecka

Zdjęcie dziecka

reddit.com OBIARUF

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Lolmania/Wiemy to

Następny artykuł