Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragiczny wypadek w polskiej miejscowości. Śmieciarka śmiertelnie potrąciła kobietę
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 27.05.2024 13:16

Tragiczny wypadek w polskiej miejscowości. Śmieciarka śmiertelnie potrąciła kobietę

śmiertelny wypadek
fot. KP PSP Zgierz

W poniedziałek 27 maja w miejscowości Cesarka w powiecie zgierskim (woj. łódzkie) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Starsza kobieta została potrącona przez śmieciarkę. Seniorka zginęła na miejscu.

Śmiertelny wypadek w miejscowości Cesarka

Do zdarzenia doszło w poniedziałek nad ranem, ok. godz. 7.40. Służby otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Cesarka w gminie Stryków doszło do wypadku, w wyniku którego ucierpiała starsza kobieta. Na miejsce wysłano zespół ratownictwa medycznego. Pojawili się również strażacy i policjanci. 

Tragedia na Mazurach. Dziadkowie płynęli z wnukiem, 67-latek zginął rażony prądem

71-letnia kobieta zginęła na miejscu

Na miejscu zdarzenia służby szybko ustaliły, że na wąskiej asfaltowej drodze bez chodnika doszło do potrącenia 71-letniej kobiety przez samochód ciężarowy typu śmieciarka. Seniorka nie przeżyła.

Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn doszło do potrącenia kobiety przez samochód ciężarowy. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu. Na miejscu trwają czynności - poinformował podkomisarz Robert Borowski z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu.

ZOBACZ: Nie żyje pan Adam. Zginął jadąc do szpitala odwiedzić chorego syna

Policja w najbliższym czasie będzie wyjaśniać okoliczności tragedii pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zgierzu.

Podobna tragedia w Będzinie

Do podobnej tragedii doszło niecały miesiąc temu w Będzinie na Śląsku, gdzie 76-letnia kobieta zginęła, po tym jak na osiedlowym parkingu została potrącona przez kierującego śmieciarką.

Do wypadku doszło na parkingu osiedlowym przy ulicy Generała Władysława Andersa. Jak ustaliła policja, 53-letni kierowca ciężarowej scanii w momencie ruszania z miejsca najechał na przechodzącą przed kabiną śmieciarki kobietę. Seniorka zginęła na miejscu.