Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Tragiczne wieści z redakcji ”19.30”. Nie żyje ceniony pracownik TVP
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 03.07.2024 20:38

Tragiczne wieści z redakcji ”19.30”. Nie żyje ceniony pracownik TVP

świeca
Fot. Unsplash.com/Sixteen Miles Out

We wtorkowym wydaniu programu informacyjnego ”19.30” Monika Sawka przekazano przykrą informację. Zmarł Wojciech Ehrlichmann, wieloletni współpracownik Telewizji Polskiej. Ceniony montażysta zmarł tuż przed swoimi 51. urodzinami, właśnie odbył się jego pogrzeb. 

Zmarł współpracownik TVP. Wojciech Ehrlichmann miał 50 lat

O śmierci Wojciecha Ehrlichamanna poinformowano we wtorkowym wydaniu ”19.30”. Smutne wieści przekazała pod koniec głównego programu informacyjnego TVP Monika Sawka.

A na koniec smutna wiadomość. Dziś pożegnaliśmy naszego kolegę z pracy, montażystę Wojciecha Ehrlichmanna – powiedziała.

Nie żyją dwie osoby, dwie kolejne trafiły do szpitala. Tragedia na DK94

Współpracownicy z TVP pożegnali Wojciecha Ehrlichmanna

Wojciech Ehrlichmann przez wiele lat związany był z Telewizją Polską. Ceniony montażysta zmarł 2 czerwca 2024 r., niedługo obchodziłby swoje 51. urodziny. Pogrzeb mężczyzny odbył się we wtorek, w czasie ostatniego pożegnania cenionemu współpracownikowi TVP towarzyszyli koledzy i koleżanki z pracy.

ZOBACZ: Turystka pokazała jak wygląda Bałtyk po stronie niemieckiej. “Dlatego do nas jeżdżą”

Nie żyje Wojciech Enrlichmann

Przyczyna śmierci Wojciecha Ehrlichmanna nie została ujawniona.

Montażysta był wieloletnim pracownikiem Telewizji Polskiej, jednak w jego dorobku znajduje się wiele innych znanych stacji. Związany był także z MTV, VIVA Polska, Comedy Central, Nickelodeon i Blink. Tworzył dla nich materiały autopromocyjne, wraz z teledyskami i reklamami.

IMG_0807.jpg

Fot. "19.30" TVP1, (wydanie z dnia 2.07.2024).