Goniec.pl > Polska > Tragedia w Nasielsku. W pożarze domu zginęły dwie osoby
Natalia Janus
Natalia Janus 09.05.2022 09:48

Tragedia w Nasielsku. W pożarze domu zginęły dwie osoby

Pożar
AGENCJA SE/East News (zdjęcie ilustracyjne)

W poniedziałek rano w Nasielsku wybuchł pożar w domu jednorodzinnym. Dwie osoby zginęły. Przyczyny tej tragedii nie są jeszcze znane.

Do pożaru doszło w domu jednorodzinnym przy ul. Krupki w Nasielsku (powiat nowodworski). Informację o tym tragicznym wydarzeniu potwierdził oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim Paweł Plagowski. Zgłoszenie do służb wpłynęło o godzinie 7:17.

Mieszkańców domu nie udało się uratować

Mieszkańcami domu była dwójka seniorów - kobieta i mężczyzna w wieku 77 i 79 lat. Medycy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia próbowali ich reanimować. Niestety, nie udało się ich uratować.

- Do pożaru doszło w domu jednorodzinnym. Po przybyciu na miejsce, strażacy ewakuowali dwie osoby - kobietę i mężczyznę w wieku 77 i 79 lat. Niestety, lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził zgon obu tych osób - przekazał strażak.

Z relacji strażaka wynika, że w całym budynku panowało duże zadymienie, a źródło pożaru prawdopodobnie znajdywało się w piwnicy budynku.

- Na miejscu pracują policjanci oraz prokurator, którzy ustalą przyczyny tego zdarzenia - dodał strażak. Do akcji gaśniczej zadysponowano łącznie osiem zastępów straży pożarnej.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl