Goniec.pl > Wiadomości > USA: Na plaży znaleziono trójkę martwych dzieci. Matka została zatrzymana
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 13.09.2022 21:03

USA: Na plaży znaleziono trójkę martwych dzieci. Matka została zatrzymana

Znicz
Iberion

Tragedia na plaży w Stanach Zjednoczonych na Coney Island. 12 września rano odnaleziono na niej troje nieprzytomnych dzieci - po przewiezieniu do lekarza stwierdzono ich zgon. W związku ze sprawą zatrzymano ich matkę, która wcześniej opowiedziała o tym, co zrobiła, rodzinie.

Wśród maleństw znajdowało się niemowlę. Wciąż nie można mieć pewności, czy to właśnie 30-letnia matka skrzywdziła swoje własne potomstwo, ale jest to dla policji najbardziej prawdopodobny trop.

Tragedia na plaży. Matka małych dzieci została zatrzymana, żadne z nich nie przeżyło

Koniec lata na Coney Island bywa ciepły - obrazki z wrześniowego Nowego Yorku zazwyczaj zachwycają piękną pogodą. Miasto pełne jest jednak przykrych tajemnic i złamanych żyć. 12 września również wydarzyła się okrutna tragedia, policja znalazła na plaży w Coney Island troje nieprzytomnych dzieci.

Maluchy zabrano czym prędzej do szpitala. Na miejscu okazało się, że wszystkie nie żyją. Dzieci udało się zidentyfikować i natychmiast pojechano na poszukiwania rodziców. W ich domu był jedynie ojciec, który stwierdził, że 30-letnia matka mogła skrzywdzić wszystkich troje.

Odnaleziono ją niedaleko plaży. Według dziennikarzy "New York Post", kobieta była w szlafroku i chodziła boso. Miała również powiedzieć krewnym, że "utopiła troje swoich dzieci".

Siostra kobiety opowiedziała o tym, że w ich rodzinie trwa historia chorób psychicznych, które nieleczone mogły wpłynąć na zachowanie matki. Leczenie czegokolwiek w Stanach Zjednoczonych może być problematyczne ze względu przede wszystkim na płatną opiekę zdrowotną. Wiele osób nie otrzymuje odpowiedniej pomocy, choć bardzo jej potrzebuje.

- Mamy w rodzinie historię chorób psychicznych, w różnym stopniu. Kilkoro z nas walczyło z chorobą afektywną dwubiegunową, ale nie znałem jej psychicznych problemów. Po prostu wiedziałam, że próbuje znaleźć sposób sposób, aby stanąć na nogi - mówiła siostra podejrzanej matki, Dine Stephen.

30-latka została aresztowana, a policja wyjaśnia sprawę śmierci jej dzieci. Jak na razie nie wiadomo dokładnie, co zaszło, a wątpliwości wokół sprawy wciąż narastają.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl, Radio Zet

Tagi: