Goniec.pl > Zarobki

Zarobki

ksiadz
06.09.2023 20:22 Znany ksiądz zdradził, ile zarabia. Wielu może być zdziwionych. "Można za to wyżyć"

W jednym z ostatnich odcinków internetowego podcastu "Mój Świat" gościł popularny w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na TikToku ksiądz Sebastian Kosecki. Duchowny podczas długiej rozmowy odpowiedział na wiele pytań. Poruszył również kwestię swoich zarobków i podał nawet konkretne kwoty. Wielu może być zaskoczonych.

Szkoła podstawowa
28.07.2023 17:02 Nauczycielka szczerze o pracy w polskiej szkole. "W tym miesiącu zarobiłam..."

Praca nauczyciela kiedyś kojarzyła się z prestiżem, misją i szacunkiem, jednak ranga tego zawodu z upływem lat wciąż maleje. W polskim społeczeństwie na ich temat powstaje coraz więcej kontrowersyjnych "legend", nie tylko tych dotyczących zarobków. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jak jest naprawdę, a w szczerej rozmowie, bez zbędnych subtelności, opowiedziała nam o tym nauczycielka z siedmioletnim stażem w szkole. Niektóre przytoczone przez nią opowieści, zwłaszcza te dotyczące relacji z rodzicami, aż mrożą krew w żyłach. 

ikea
18.07.2023 13:55 Zarobki kobiet w Polsce. Kontrowersyjna pensja w jednej z sieci handlowych

Dr nauk ekonomicznych Izabela Lewandowska na swoim profilu w mediach społecznościowych prowadzi cykl poświęcony zarobkom kobiet w Polsce - "Przerwijmy milczenie: tyle zarabiają dziewczyny w Polsce". W jednym z najnowszych wpisów podzieliła się z obserwującymi zarobkami kilku kobiet, na różnych stanowiskach. Największą uwagę internautów przykuła jednak pracownica Ikei oraz jej wynagrodzenie.  

Biedronka
23.05.2023 10:29 Bajońskie wynagrodzenie plus wakacyjny relaks? Biedronka kusi nowych pracowników swoim programem

Szum morza, bezkres gór, relaks i beztroska, a jednocześnie sowita pensja wpływająca co miesiąc na konto? To nie scenariusz filmowy, a potencjalna rzeczywistość pracownika sezonowego Biedronki. Popularna sieć kusi atrakcyjnymi warunkami pracy wakacyjnej w jednym z polskich turystycznych kurortów.

budynek Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
12.05.2023 15:55 W MOPS brakuje rąk do pracy. Pracownicy nie mogą liczyć na "kokosy", Polacy zaskoczeni

Praca w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej niewątpliwie jest bardzo stresująca i trudna. Zazwyczaj w takich miejscach pracują ludzie, którzy wykazują się ogromnym sercem i cierpliwością. Czy w zamian za to, mogą liczyć na godziwe wynagrodzenie? Jak się okazuje, pracownicy MOPSów wcale nie zarabiają oszałamiających pensji…

None
27.02.2023 14:14 Ile zarabia kościelny? Mało kto o tym wiedział, dla wielu kwoty mogą być zaskakujące

Zasadnicza pensja kościelnego najczęściej nie jest zbyt wysoka. Osoby pełniące tę funkcję liczyć mogą jednak na bonusowe pieniądze związane z takimi uroczystościami jak śluby czy pogrzeby. Istnieją jednak parafie, które płacą kościelnym okazałe sumy. 

taca
03.02.2023 20:50 Ksiądz zdradził prawdę o swoich zarobkach. "Czasem wpadną jeszcze ze dwa tysiące"

W Tygodniku Powszechnym ukazała się rozmowa z proboszczem parafii pod wezwaniem św. Andrzeja Apostoła w Warszawie, księdzem Leszkiem Slipkiem. Padły szczere słowa o tzw. kolędzie, o tym, ile duchowni w naszym kraju zarabiają oraz jakie kwoty faktycznie można znaleźć "na tacy". Zdaniem duszpasterza kolorowo nie jest.

bankomat
11.07.2022 17:34 Wyrzucasz potwierdzenie wypłaty z bankomatu? Narażasz się na poważne konsekwencje

Wyrzucasz potwierdzenie wypłaty z bankomatu? Narażasz się na poważne konsekwencje. Niepozorny świstek papieru, który większość Polaków wyrzuca do ulicznego kosza, jest świetnym źródłem informacji o stanie finansowym, które mogą wpaść w niepowołane ręce.Pomimo tego, że na wyrzucanych przez Polaków potwierdzeniach transakcji widnieje mnóstwo informacji dotyczących stanu ich kont, nie zawierają one wrażliwych danych klientów banku. Sprawdzenie zatem jakie kwoty widnieją na paragonach, nie jest niezgodne z przepisami RODO. Zauważył to portal "Fakt", i w swoim artykule opisał jak naprawdę wygląda stan konta przeciętnego Polaka.

Podwyżki dla posłów i senatorów na prowadzenie biur
21.06.2022 18:42 Polacy liczą każdy grosz, a politycy zarabiają więcej niż przed rokiem. Dostali podwyżki

Kiedy Polacy liczą każdy grosz, niektórzy o pieniądze martwić się nie muszą. Jak przypomina "Fakt", przed rokiem, jeszcze zanim ceny wystrzeliły na dobre, najważniejsze osoby w państwie, czyli prezydent, premier, marszałkowie Sejmu i Senatu, parlamentarzyści, dostali podwyżki. Teraz z raportu Najwyższej Izby Kontroli wynika, jaka naprawdę była ich skala. Kwoty zaskakują, pensje wyższe nawet o jedną czwartą!