Goniec.pl > Polityka > Tajemnicza kobieta u boku Jarosława Kaczyńskiego. Wielokrotnie była w jego domu
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 17.01.2023 22:38

Tajemnicza kobieta u boku Jarosława Kaczyńskiego. Wielokrotnie była w jego domu

Jarosław Kaczyński
Wybory parlamentarne 2023. PiS ma już projekt zmian w ordynacji wyborczej

Jarosław Kaczyński wraca do optymalnej formy po niedawnej operacji wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. W okolicach jego willi, ulokowanej na Żoliborzu w Warszawie, widywany jest w ostatnich dniach w towarzystwie pewnej kobiety. Kim jest tajemnicza osoba?

Jarosław Kaczyński chce jak najszybciej wrócić do pełni sił

Od operacji minęło już kilka tygodni, natomiast na powrót do pełnej sprawności Jarosław Kaczyński będzie musiał jeszcze poczekać. Zabieg miał na celu usprawnienie poruszania się 73-letniego już polityka. Nie należy on do najprostszych, a okres rekonwalescencji po nim jest wydłużony.

O dalekiej jeszcze drodze byłego premiera do normalnego funkcjonowania świadczą obrazki z ostatnich dni. Kaczyński, wizytując w Sejmie, poruszając się o kulach, utykał, nie będąc w stanie wyprostować nogi w okolicach kolana.

Jest to druga już tego typu operacja byłego wiceprezesa Rady Ministrów. Przypomnijmy, że w 2019 roku zabiegowi poddane było drugie kolano polityka. Prezesa PiS czeka teraz żmudna rehablitacja, a w powrocie do optymalnej formy pomaga mu wiele osób.

Tajemnicza kobieta to najprawdopodobniej opiekunka byłego premiera

Będąc spostrzegawczym, można dostrzec, że kobieta, która obecnie często widywana jest w domu Kaczyńskiego, to ta sama, która towarzyszyła mu po pierwszej ze wspomnianych operacji. Możemy się domyślać, że kobieta ta jest opiekunką bądź też osobą odpowiedzialną za rehabilitację pozostającego w podeszłym już wieku polityka.

Prezes PiS chciałby jak najszybciej wrócić do pełni zdrowia. Zmęczony przesiadywaniem w domu, mający z tyłu głowy nabierającą mocy kampanię wyborczą, będzie dążył do jak najszybszej możliwości spotkań z wyborcami.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: polityka.se.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!