Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tadeusz Rydzyk organizuje Sylwestra. Cena zaskoczy wielu
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 28.10.2023 21:31

Tadeusz Rydzyk organizuje Sylwestra. Cena zaskoczy wielu

Tadeusz Rydzyk
Jakub Kaminski/East News

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, założona przez ojca Tadeusza Rydzyka, organizuje imprezę sylwestrową pod nazwą "Sylwester z wartościami". - Nie zabraknie dobrej zabawy sylwestrowej. Czas dla ciała i dla ducha. Nie zwlekaj, zgłoś się - zachęca ojciec Wacław Zyskowski, organizator wydarzenia. Podano również koszt zabawy na uczelni Rydzyka. Wielu może się zdziwić.

Ojciec Rydzyk zaprasza na sylwestra

Nie masz planów na tegorocznego sylwestra? Z pomocą spieszy Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, której założycielem jest ojciec Tadeusz Rydzyk. Uczelnia redemptorysty zaprasza na imprezę sylwestrową pod nazwą "Sylwester z wartościami". Nie jest to jednak zwykła impreza taneczna.

Sylwester z wartościami rozpocznie się od 29 grudnia br. do 1 stycznia 2024 r. w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Na stronie Radia Maryja podano szczegóły, oraz koszty związane z wydarzeniem. Możecie się zdziwić.

Gdzie jest Grzegorz Borys? Byli sąsiedzi ujawnili nieznane fakty, tego nikt się nie spodziewał

Radio Maryja ojca Rydzyka zaprasza na sylwestra

Na stronie rozgłośni do wzięcia udziału w wydarzeniu zachęca także jego główny organizator, o. Wacław Zyskowski. - Wielkimi krokami zbliża się zakończenie starego roku i przywitanie nowego. Jeżeli chcesz ten czas przeżyć w dobrej i wartościowej atmosferze, to mamy dla ciebie doskonałą propozycję.

- Sylwester z wartościami to kilkudniowe warsztaty dla młodzieży organizowane pod hasłem: "Życie to COŚ WIĘCEJ!". W ramach wydarzenia zaplanowane są warsztaty taneczne, muzyczne i psychologiczne, zwiedzanie Torunia, spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz czas na modlitwę i refleksję - informuje Radio Maryja.

Ojciec Rydzyk i jego rozgłośnia zapraszają na sylwestra. Podano koszty imprezy

Organizatorzy wydarzenia zaplanowali wiele atrakcji dla wszystkich chętnych, którzy ostatni dzień roku chcą spędzić właśnie z Radiem Maryja. Jak zapewniają, poza modlitwą i refleksją, będzie również czas na taneczną zabawę. - Oczywiście nie zabraknie dobrej zabawy sylwestrowej. Czas dla ciała i dla ducha. Nie zwlekaj, zgłoś się - to będzie dobry czas! - zachęca o. Zyskowski.

Podano także koszty całej imprezy. Uczestnicy "Sylwestra z wartościami" zapłacą jedynie za wyżywienie. Koszt to 150 złotych za osobę. - Wszelkie pozostałe koszty są pokrywane z funduszu 1,5 proc. przekazanego na rzecz Fundacji Nasza Przyszłość - informują organizatorzy. Nie wiadomo, czy ojciec Tadeusz Rydzyk pojawi się na tym wydarzeniu.

 

Źródło: Radio Maryja