Goniec.pl

Unsplash.com/Rene Bernal; PAWEL SKRABA/East News

Tadeusz Rydzyk organizuje imprezę sylwestrową. Cena zaskakuje, plan imprezy jeszcze bardziej

25 Listopada 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Fenomenalne wiadomości dla młodzieży, która nadal nie wie, co będzie robić w Sylwestra. Tadeusz Rydzyk organizuje wystrzałową imprezę. Radio Maryja zaprasza na wydarzenie z cyklu "Życie to COŚ WIĘCEJ".

Problem dotyczący planów na Sylwestra rozwiązał się po tym, jak Tadeusz Rydzyk wyszedł z wielkoduszną ofertą bycia gospodarzem hucznej imprezy. Radio Maryja otworzyło zapisy na niepowtarzalne wydarzenie.

Zapomnijcie o domówce ze znajomymi, którzy na siłę wysłali rodziców na imprezę Sylwestrową. Tadeusz Rydzyk ma dla was propozycję, która deklasuje wszystko inne.

Sylwester u Tadeusza Rydzyka: Radio Maryja organizuje imprezę

Radio Maryja rozpoczęło reklamowanie wystrzałowej imprezy sylwestrowej. -  Proponujemy ci dobrze zakończyć ten rok i dobrze rozpocząć nowy - czytamy na stronie rozgłośni Tadeusza Rydzyka.

Najsłynniejszy polski redemptorysta jest pewny siebie i ujawnił plan Sylwestra Radia Maryja. "Czas na zastanowieniezatrzymanie nad sobą i mijającym rokiem, modlitwa, Eucharystia, ale i dobre spotkania z innymi ludźmi i świetna zabawa. Kto był z nami w ubiegłym roku, ten wie". Oto co czeka szczęśliwców, którzy spędzą Sylwestra z Tadeuszem Rydzykiem.

Nie każdy będzie mógł pochwalić się rozpoczęciem roku 2023 z Radiem Maryja. Rozgłośnia Tadeusza Rydzyka organizując imprezę z cyklu "Życie to coś więcej" postawiła jasne warunki dotyczące uczestników Sylwestra 2022/2023.

Sylwester u Tadeusza Rydzyka tylko dla młodych

Dojrzali wierni mogą zapomnieć o tym, że bramkarz wpuści ich na pełną atrakcji imprezę. Sylwester u Tadeusza Rydzyka skierowany jest do młodych, ale dziadkowie i babcie usłyszeli jasny apel.

"Życie to coś więcej" to impreza, gdzie najstarsi uczestnicy mogą mieć maksymalnie 19 lat. Dolna granica wieku to zaledwie 13 lat. Pomieszanie nastolatków w tak różnym momencie dojrzewania to odważny krok ze strony Tadeusza Rydzyka.

- Drodzy rodzice i dziadkowie! Zachęcamy do polecenia naszego spotkania waszym dzieciom i wnukom. To może być dla nich dobry, wartościowo spędzony czas w gronie rówieśników - czytamy ogłoszeniu Radia Maryja.

W reklamie Sylwestra Tadeusza Rydzyka znaleźć można zapewnienie, że imprezy Radia Maryja są wystrzałowe. "Kto był z nami w ubiegłym roku, ten wie!". Wszyscy myślący, że redemptorysta zaprasza młodzież w ramach dobrego serca ... będą rozczarowani.

Sylwester u Rydzyka, wiemy ile kosztuje

Szansa na zakończenie starego roku w towarzystwie Tadeusza Rydzyka to niemały wydatek dla młodego człowieka. Nie ma wątpliwości, że to rodzice i dziadkowie pokryją koszt Sylwestra z Radiem Maryja.

- Koszt sprowadza się do pokrycia kosztów posiłków - zapewnia rozgłośnia. O jakich pieniądzach mowa? Skromne 150 zł pozwoli uczestniczyć w niepowtarzalnej imprezie sylwestrowej, która organizowana jest w hotelu akademickim Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Chętni na uczestnictwo w Sylwestrze Tadeusza Rydzyka muszą udać się na stronę internetową Radia Maryja. Tam znaleźć można specjalny formularz, który służy do zapisów na imprezę.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

To koniec poszukiwań Jacka Jaworka? Jasny komunikat prokuratury
Czytaj więcej >

Polska

Dziennikarz TVP zamieścił absurdalny wpis o marszu w Warszawie. "Żeby tak bardzo mieć widzów za idiotów"
Czytaj więcej >

Polska

Ksiądz Tomasz osierocił dwoje dzieci. Zginął zaledwie kilka kilometrów od domu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Prowokacja TVP na marszu 4 czerwca? Widzowie od razu zwrócili uwagę na jedną rzecz
Czytaj więcej >

Życie

Memy po marszu 4 czerwca. Internauci nie mieli litości, zadrwili nie tylko z TVP i rządu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Nowy płatny urlop dla pracowników. Mało kto o tym wie
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Polska

Polska

Jan Jałowczyk

Ojciec Kamilka z Częstochowy powalczy o opiekę nad Fabiankiem. Ważną decyzję podejmie sąd
Czytaj więcej >
Polska

Jan Jałowczyk

Pacjenci płonęli żywcem przywiązani do łóżek? Prokurator ujawnia
Czytaj więcej >
Polska

Jan Jałowczyk

Tajemniczy samolot nad głowami maszerujących w Warszawie. Ciągnął za sobą hasło
Czytaj więcej >
Polska

Jan Jałowczyk

Boże Ciało 2023. Kościół podjął pilną decyzję, wierni powinni wiedzieć
Czytaj więcej >
Polska

Agata Jaroszewska

Ksiądz poszedł na marsz równości. Kiedy chwycił za mikrofon, wszyscy zamarli
Czytaj więcej >
Życie

Agata Jaroszewska

Ksiądz imprezował z młodzieżą pod mostem, jest nagranie. "Nie wiem, czy wszyscy byli trzeźwi"
Czytaj więcej >