Goniec.pl

Screen programu TVP Sport

Skandal w TVP. Słowa prowadzącej oburzyły widzów, domagają się jej zwolnienia

12 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Do tragicznych scen doszło podczas meczu Dania - Finlandia rozgrywanego w ramach turnieju Euro 2020. W 42. minucie Christian Eriksen upadł nieprzytomny na murawę. Jego stan był bardzo ciężki, przystąpiono do natychmiastowej reanimacji. Mecz transmitowała telewizja TVP, a prowadząca studio rozwścieczyła widzów swoimi słowami.

Reprezentant Danii Christian Eriksen doznał naprawdopodobniej ataku serca podczas meczu na Euro 2020. Przez kilkanaście minut trwała reanimacja zawodnika, aż w końcu zniesiono go na noszach z murawy.

UEFA poinformowała, że zawodnik został przetransportowany do szpitala, a lekarze ustabilizowali jego stan zdrowia. Najgorszy scenariusz tym razem się więc nie spełnił.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Podczas transmisji meczu w TVP Sport doszło jednak, zdaniem widzów, do skandalicznych scen. Gdy Duńczyk walczył o życie, jego koledzy z drużyny płakali na murawie, a kibice z całego świata modlili się o jego zdrowie, w studiu TVP prowadząca zastanawiała się co stanie się w przypadku jego śmierci i jak to wpłynie na dalsze losy turnieju.

Na jej słowa natychmiast z ogromną wściekłością zareagowało wielu polskich kibiców, którzy zalali media społecznościowe wpisami na ten temat.

- Milczenie jest złotem… Pani z TVP powinna jednak zamilczeć w tej sytuacji. Kto ją w ogóle wpuścił do studia!? - napisała jedna z internautek.

- Na BBC w studio łzy, trzy zdania na temat co w życiu ważne i przerwa w transmisji. W TVP debata co będzie jak Eriksen umrze i jak gdyby nigdy nic skróty z wczorajszego meczu. Hieny - brzmi komentarz oburzonego internauty.

- Studio TVP podczas turnieju i rozmowa po sytuacji z Eriksenem to dno w czystej postaci. Coś strasznego - napisał inny.

- Po takim komentarzu ta pani z TVP to powinna wylecieć z pracy - grzmi kolejny.

Podobnych komentarzy jest mnóstwo, większość nie nadaje się do cytowania z powodu wielu wulgaryzmów, jakie zostały użyte. Niestety, w takiej sytuacji zdecydowanie trzeba wiedzieć, jak się zachować, a prowadząca w TVP zdaniem widzów zrobiła rzecz dokładnie przeciwną, niż wszyscy od niej oczekiwali.

Na szczęście Christian Eriksen został przywrócony do stabilnego stanu i jest już pod najlepszą możliwą opieką. Należy mieć tylko nadzieję, że wróci do pełni zdrowia, czego z całego serca mu życzymy.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Onet.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Rewolucja w Kościele, chodzi o spowiedź. Właśnie się zaczęło, księża stracą pracę?
Czytaj więcej >

Wiadomości

Papież Franciszek trafił do szpitala. Watykan wydał ważny komunikat
Czytaj więcej >

Polska

Tomasz Komenda znów stanie przed sądem. Byli pracodawcy mężczyźni niespodziewanie zabrali głos
Czytaj więcej >

Wiadomości

Panna młoda zobaczyła prezent ślubny od rodziców i zdębiała. Internauci nie kryli oburzenia
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zabawa w lesie zakończyła się dramatem, na miejscu wszystkie służby. Lądował śmigłowiec LPR
Czytaj więcej >

Wiadomości

Lidl oszalał i zdeklasował konkurencję, zacznie się już czwartek. Polacy będą szturmować sklepy
Czytaj więcej >
Bartłomiej Cieślak

Wydawca portalu Goniec.pl. Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat byłem redaktorem. Interesuję się literaturą, popkulturą i grami planszowymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]