Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Rossmann oszalał. Znajdziesz taką metkę, kupisz produkty za grosze
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 10.05.2024 21:51

Rossmann oszalał. Znajdziesz taką metkę, kupisz produkty za grosze

Rossmann
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z wielu ukrytych promocji, jakie oferuje w swoich drogeriach Rossmann. Można zrobić duże zakupy, solidnie oszczędzając. Bogata oferta promocyjna nie jest dostępna jednak w każdym sklepie. Szczęśliwcy znajdują produkty nawet za grosze.

Ukryte promocje w Rossmannie. Nie wszyscy o nich wiedzą

Wszyscy, którzy regularnie robią zakupy w Rossmannie prawdopodobnie wiedzą o ukrytych promocjach, które oferuje drogeria. W mediach społecznościowych internauci często prześcigają się w informowaniu, co udało im się kupić w bardzo okazyjnej cenie. Nie da się ukryć, że popularna w Polsce drogeria zachęca tym konsumentów do regularnych wizyt.

Ukryte promocje w Rossmannie w ostatnim czasie znów pojawiły się w sklepach. W bardzo niskich cenach klienci mogą dostać m.in. perfumy, kremy, środki czystości, a nawet akcesoria i dziecięce ubranka. Produkty oznaczane są charakterystycznymi żółtymi etykietami. 

Pojechał do sanatorium i mocno się zdziwił. Musiał zapłacić horrendalne kwoty

Rossmann kusi klientów bogatą ofertą ukrytych promocji

W ostatnim czasie prawdziwą furorę w mediach społecznościowych wywołała promocja na dziecięce ubranka, które w Rossmannie zostały przecenione z 21,99 zł na 0,99 zł. Dodatkowo bardzo niskie ceny dotyczą także kremów, np. Nivea Baby z 17,99 zł został przeceniony na 4,99 zł. Obecna oferta to już kolejna, jaką Rossmann przygotował dla swoich klientów. Wcześniej rekordowe promocje dotyczyły m.in. desek do krojenia czy noży. Akcesoria te były przecenione o ok. 80 proc.

Ukryte promocje w Rossmannie dodatkowo oferują także wiele innych przydatnych produktów codziennego użytku np. chemii czy środków czystości. W bogatej ofercie rekordowo niskie ceny bardzo często dotyczą także produktów dla zwierząt czy żywności.

Ukryte promocje nie w każdej drogerii

Ukryte promocje, mimo iż kuszą klientów zaskakująco niskimi cenami, to nie obowiązują w każdej drogerii. Rossmann konkretne promocje udostępnia losowo, co oznacza, że niektóre sklepy czasem nie mają żadnej atrakcyjnej oferty, a inne niemal codziennie mogą cię czymś zaskoczyć.

ZOBACZ: Po weselu zajrzeli do jednej z kopert. “Dla mnie to było upokorzenie”

Doświadczeni konsumenci często podnoszą głosy, że Rossmann udostępnia gigantyczne promocje najczęściej poza godzinami szczytu, gdy drogerie są najbardziej oblegane przez klientów. Mimo tego produkty znikają błyskawicznie.

Produkty oznaczone żółtymi etykietami promocyjnymi często znaleźć możemy nie tylko na sklepowych półkach, ale również w specjalnych koszach. Warto próbować szczęścia, ponieważ możemy zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy.