Goniec.pl

Screen z programu Rossija 1 HANDOUT/AFP/East News

Propagandzista Putina zaatakował Zełenskiego. "Tyś jest zwykły diabeł i zło wcielone"

11 Kwietnia 2022

Autor tekstu:

Irmina Jach

Władimir Sołowjow, rosyjski propagandzista, który na wieść o sankcjach zalewał się łzami na wizji, zaatakował prezydenta Ukrainy. Prezenter państwowej telewizji Rossija 1 nazwał Wołodymyra Zełenskiego "diabłem i złem wcielonym".

Fragment rozmowy został udostępniony na Twitterze przez białoruską agencję NEXTA. Autorzy wpisu w humorystyczny sposób stwierdzili, że propagandzista Władimir Sołowjow "zapomniał wziąć pigułki i zaczął widzieć demony".

Propagandzista Putina zaatakował prezydenta Ukrainy. Nazwał go "złem wcielonym"

Do słownego ataku na Wołodymyra Zełenskiego doszło na antenie stacji Rossija 1. - Przeklinam cię! Tyś jest zwykły diabeł i zło wcielone, nie Żyd - grzmiał rozsierdzony propagandzista, zwracając się do prezydenta Ukrainy.

Władimir Sołowjow stwierdził również, że z "Wołodymyra Zełenskiego należy ścigać, a nie z nim negocjować". Zdaniem człowieka Władimira Putina obecny prezydent Ukrainy jest jednocześnie ostatnim, gdyż "po nim już jej nie będzie".

Proputinowski propagandzista nazwał ukraiński rząd "satanistycznym i nazistowskim", a także apelował do rosyjskich żołnierzy, aby zrobili "co do nich należy". Jego zdaniem Rosja walczy bowiem z "antychrystem".

To kolejne bulwersujące wystąpienie Władimira Sołowjowa. Kilka dni temu propagandzista oskarżył Wielką Brytanię o masakrę w Buczy. Wcześniej oskarżał Polaków o rusofobię, podkreślając, że nasz kraj jest "obozem warownym Amerykanów". Zapowiadał również, że "pożałujemy" odcinania się od rosyjskiego gazu i ropy.

Władimir Sołowjow zalewał się łzami na wizji. Był zrozpaczony wiadomością o sankcjach

Pod koniec lutego Władimir Sołowjow zalał się łzami na wizji. Powodem rozpaczy propagandysty była wiadomość o sankcjach, przez które utracił znaczną część majątku. Zwolennik Putina nie ma obecnie dostępu do dwóch willi położonych nad malowniczym jeziorem Como we włoskich Alpach.

- Powiedziano mi, że Europa jest cytadelą praw, że wszystko jest dozwolone. Nagle zaczynają pytać: Jesteś Rosjaninem? To zamkniemy ci konto w banku - żalił się na antenie.

Dziennikarz oburzał się, że na wszystko zapracował sam i nie rozumie, dlaczego ktoś mu to odbiera. - Kupiłem to, zapłaciłem szalone podatki, zrobiłem wszystko, co należy. I nagle ktoś podejmuje decyzję, że jesteś teraz na liście sankcji - mówił. Współczujecie?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Małgorzata Tomaszewska o rozstaniu Cichopek i Hakiela: "Nie miała innego wyjścia"

  • Jedna pensja miesięczna może nie wystarczyć. Ceny na Wielkanoc 2022 u Magdy Gessler przyprawiają o zawrót głowy

  • "Totalne remonty Szelągowskiej" wyremontują mieszkanie Marcina "Borkosia" Borkowskiego

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Nie żyje Barbara Okulicz-Sługocka, wieloletnia dziennikarka Polskiego Radia
Czytaj więcej >

Wiadomości

Ostry atak rosyjskiego dowódcy na Putina. "Władimirze, zamknij się. Milcz"
Czytaj więcej >

Wiadomości

Ksiądz zabrał głos w sprawie Jana Pawła II. Wymowne słowa obiegły sieć. "Nie wierzę, że..."
Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje znany i ceniony dziennikarz. Rodzina przekazała smutne informacje, wielka strata
Czytaj więcej >

Wiadomości

ZUS ostrzega Polaków, muszą mieć się na baczności. Oszuści nie mają litości, trzeba uważać na maile
Czytaj więcej >

Wiadomości

Funkcjonariusze kontrolowali auto, gdy zajrzeli do środka, zdębieli. Od razu zatrzymali kierowcę
Czytaj więcej >
Irmina Jach

Redaktor naczelna portalu Goniec.pl. Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]