Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Policja z całej Polski szuka tej kobiety. Oburzające, czego się dopuściła, haniebny czyn
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 29.03.2023 11:38

Policja z całej Polski szuka tej kobiety. Oburzające, czego się dopuściła, haniebny czyn

None
policja.pl

Białostocka policja poszukuje 25-letniej Urszuli Ambrożewicz. Kobietę podejrzewa się o posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych. Funkcjonariusze apelują do Polaków o pilną pomoc w poszukiwaniach.

Trwają poszukiwania 25-letniej Urszuli Ambrożewicz

Ostatnim miejscem zamieszkania 25-latki był Białystok. Nagłe zniknięcie kobiety ma związek z dochodzeniem prowadzonym przez białostockie Biuro Kryminalne Komendy Wojewódzkiej Policji. 

Zgodnie z przytoczonym na stronie policji artykułem 62 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, 25-latka jest poszukiwana w związku z podejrzeniem posiadania środków odurzających lub substancji psychotropowych. Wizerunek Urszuli Ambrożewicz widnieje w policyjnej bazie osób poszukiwanych.

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

Policja opublikowała rysopis poszukiwanej

Białostocka policja opublikowała rysopis poszukiwanej. Kobieta ma 25 lat, szczupłą sylwetkę, chudą twarz, proste, długie włosy w odcieniu ciemnego blondu, odstające uszy i około 160 centymetrów wzrostu. Urszula Ambrożewicz ma też tatuaże na nadgarstkach.

Policja prosi o pomoc

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o aktualnym miejscu pobytu poszukiwanej 25-latki, proszone są o niezwłoczny kontakt z najbliższym komisariatem policji. Mundurowi z białostockiego oddziału uspokajają zgłaszających, którzy nie muszą martwić się o swoje bezpieczeństwo. 

Osobom udzielającym informacji funkcjonariusze gwarantują anonimowość. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że za ukrywanie lub udzielanie pomocy w ucieczce osobie poszukiwanej grozi odpowiedzialność karna.

Źródło: Policja Białystok