Goniec.pl
Koniec poszukiwań ciała Jacka Jaworka, policja nie znalazła zwłok

policja śląska

Policja skończyła trzydniową akcję poszukiwania ciała Jacka Jaworka. Śledztwo tkwi w martwym punkcie

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Ciało Jacka Jaworka miało zostać odnalezione we wsi Borowce. Miało, bo policja potwierdziła, że po raz kolejny zaliczono fiasko. Śledczy po trzech dniach specjalnej akcji w lasach nieopodal miejsca zbrodni nie znaleźli żadnego śladu poszukiwanego mężczyzny.

Jacek Jaworek pozostaje nieuchwytny i nadal nie można potwierdzić lub wykluczyć scenariusza dotyczącego śmierci podejrzanego o potrójne morderstwo. Policja po trzech dniach zakończyła specjalną akcję we wsi Borowce.

Nagie zdjęcia księdza obiegają sieć

Nagie zdjęcia księdza wyciekły do sieci. Policja wzywa parafian na komendę

CZYTAJ DALEJ

Jacek Jaworek: policja nie znalazła ciała

Wiadomość o tym, że Jacek Jaworek mógł nigdy nie opuścić okolic wsi Borowce, rozgrzała w poniedziałek 21 listopada nie tylko mieszkańców regionu. Cała Polska czujnie kontrolowała działania policjantów, którzy wkroczyli do lasu nieopodal wsi, gdzie doszło do potrójnego morderstwa.

- Służby poszukują ciała Jacka Jaworka podejrzanego o zabójstwo trzech osób w lipcu 2021 r. W szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej na bardzo trudnym terenie wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt, m.in. drony, trackery GPS i quady - informowała we wtorek Policja Śląska.

Potwierdziły się najgorsze obawy dotyczące utknięcia śledztwa w martwym punkcie. Nadzieja na to, że tym razem szczęście uśmiechnie się do śledczych, była płonna. Policja zakończyła działania, gdyż zwłok Jacka Jaworka nie ujawniono. Wcześniejsze założenia wskazywały, iż czas oraz zmiana pory roku będzie sprzyjać przeczesywaniu terenu.

Jacek Jaworek nie jest jedyny, policja opublikowała komunikat

Jacek Jaworek nie jest jedyny, ważny komunikat policji i trzy nazwiska, które powinieneś znać. "Możesz pomóc ich namierzyć"

CZYTAJ DALEJ

3 tysiące hektarów lasu, nigdzie nie było Jacka Jaworka

Przez trzy dni codziennie aż 600 osób stawiało się w lesie niedaleko domu we wsi Borowce, gdzie zginęło troje ludzi w tym nastolatek. W założeniu funkcjonariusze przeczesywali teren w promieniu 5 km od feralnego adresu z lipca 2021 r.

Łącznie do sprawdzenia było około 3 tysiące hektarów lasu. Ciało Jacka Jaworka mogło znajdować się przykryte liśćmi lub ukryte w naturalnych kryjówkach. Policja na nic takiego jednak nie trafiła i ogłosiła koniec specjalnej akcji poszukiwawczej.

Jacek Jaworek: policja przeczesywała teren uprzątnięty przez leśników

Jacek Jaworek: policja przeczesywała teren uprzątnięty przez leśników

RMF FM przekazało, iż reporter radia obecny na miejscu działań usłyszało policjanta, że dopiero teraz przeczesanie tego rejonu było możliwe. Wcześniej uniemożliwiały to powalone drzewa, które realnie zagrażały życiu funkcjonariusze. Kiedy leśnicy posprzątali las, policja wkroczyła do działań.

Pogrzeb Jerzego Połomskiego. Fot.: Piotr Molecki/East News

Pogrzeb Jerzego Połomskiego. Mamy zdjęcia z ceremonii, poruszające sceny w kościele

Pogrzeb Jerzego Połomskiego w Warszawie ściągnął prawdziwe tłumy. Przejmująca uroczystość pogrzebowa wielkiego artysty obfitowała w gesty honorujące jego życie i twórczość. Ksiądz prowadzący mszę pogrzebową zdecydował się na zacytowanie słów piosenkarza. Poruszające jest to, jak wielu fanów chciało pożegnać idola.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: rmf24.pl

Tagi:

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

3 grudnia kończy się specjalna akcja kontroli pojazdów

Wiadomości

Został tylko jeden dzień. 3 grudnia kończy się możliwość skorzystania z darmowego badania

Czytaj więcej >
KWP PSP Białystok

Wiadomości

Podlaskie: Zderzenie busa i dwóch aut. Jedna osoba nie żyje, siedem zostało rannych

Czytaj więcej >
awantura WP

Wiadomości

Nowy rzecznik PiS o katastrofie smoleńskiej: "To jest akt terroryzmu"

Czytaj więcej >
Absurdalne sceny w Sejmie, wszystko w trakcie meczu Polska-Argentyna

Wiadomości

Poseł przemawiał, gdy nagle polityk zaczął krzyczeć. Wszystko przez Wojciecha Szczęsnego

Czytaj więcej >
Pożar we Wrześniu, strażacy walczą z ogniem budynku, gdzie mieszkają uchodźcy z Ukrainy

Wiadomości

Pożar we Wrześciu. Budynek przerobiony na mieszkania socjalne stanął w płomieniach

Czytaj więcej >
Mateusz Morawiecki

Wiadomości

"Morawiecki się odegrał". W szeregach PiS kipi od emocji

Czytaj więcej >