Goniec.pl
Policja: poszukiwania niebezpiecznego 92-latka

Flickr, com, autor: Lukas Plewnia

Policja ostrzega przed niebezpiecznym przestępcą, który przebywa na wolności

10 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Damian Witoń

Udostępnij:

Policja poszukuje niebezpiecznego przestępcy, który wciąż przebywa na wolności i krzywdzi kolejne osoby. Wszystkie osoby, które mogą mieć jakieś informacje na jego temat, powinny skontaktować się z funkcjonariuszami. Warto zapoznać się r&oac

Na wolności przebywa obecnie nieuchwytny przestępca i oszust Eugeniusz Gadomski. Policja publikuje jego zdjęcie oraz sposoby, których używa, aby wykorzystać swoje ofiary. Każdy powinien mieć się na baczności, a w razie posiadania jakichkolwiek informacji, zgłosić się do odpowiednich służb.

Policja poszukuje niebezpiecznego przestępcy. Wciąż przebywa na wolności

Eugeniusz Gadomski jest dobrze znanym policji oszustem, który działa głównie na obszarze Warszawy. Chociaż mężczyzna ma już 92 lata i wielu mogłoby się wydawać, że jest już miłym i niegroźnym staruszkiem to nic bardziej mylnego. Jest przebiegły i potrafi wykorzystywać swoją pozorną niewinność do nikczemnych celów. Co więcej, podaje się często za byłego więźnia obozu koncentracyjnego, dzięki czemu zdołał już w przeszłości wyłudzić duże pieniądze.

Mężczyzna często zmienia swój wygląd, aby zmylić szukających go policjantów. Komenda Rejonowa numer V w Warszawie postanowiła opublikować jego najświeższe zdjęcia. Umieszczamy je poniżej.

Eugeniusz Gadomski jest ścigany już od dawna. Wydano za nim nawet Europejski Nakaz Aresztowania. Mężczyzna wiele razy oszukiwał niewinne osoby. Często na swoje ofiary wybierał samotne, starsze kobiety. Kilkukrotnie wyłudzał od innych pieniądze, a nawet dotkliwie okaleczył jedną ze osób, które obrał sobie za cel.

92-latek ma około 175 cm wzrostu. Jego oczy są koloru piwnego, natomiast włosy pokryła już siwizna. Mężczyzna często zmienia fryzurę oraz zarost. Widziano go już w wąsach, gładko ogolonego, z krótko przyciętymi włosami, a także z kucykiem zapiętym za głową.

Przestępca charakteryzuje się wyprostowaną sylwetką i dziarskim, szczególnie jak na swoje lata chodem. Zazwyczaj jest bardzo elegancko ubrany. Lubi też biżuterię.

Należy jednak brać pod uwagę, że jako niezwykle sprytny i przebiegły człowiek, może w najbliższym czasie drastycznie zmienić swój wizerunek. Stołeczni policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą coś wiedzieć na jego temat o pilny kontakt.

- Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z komendą policji na Bielanach przy ul. Żeromskiego 7 - prosi policja

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Rozpoczęła się msza pogrzebowa Krzysztofa Krawczyka

  • Nie żyje Władysław Szustorowski z „Sanatorium miłości”

  • Warszawa: obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej. Są przepychanki i pierwsi zatrzymani

Damian WitońAutor

Redaktor goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

policja

Wiadomości

Znany miliarder Marek M. zatrzymany

Czytaj więcej >
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wiadomości

Wpadka Jarosława Kaczyńskiego. Miał źle założony zegarek

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Wiadomości

Rekonstrukcja rządu. Beata Szydło opublikowała zdjęcie

Czytaj więcej >
Jarosław Kaczyński

Wiadomości

Polacy ocenili pracę wicepremiera. Kaczyński nie będzie zadowolony

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Wiadomości

Nie żyje Jan Ścigocki. Kajakarz zginął w wypadku na pasach

Czytaj więcej >
Pixabay/fernandozhiminaicela

Wiadomości

Nieoficjalne: W środę ponad 7 tys. zakażeń

Czytaj więcej >