Goniec.pl

(zdj. ilsutarcyjne) Photo by A Perez Meca/REX/Shutterstock

Obstawił zwycięstwo Argentyny w Mundialu 2022. Bukmacher nie chce wypłacić mu 15 tysięcy funtów

4 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Mistrzostwa Świata zostały zakończone, ale to nie koniec wielkich emocji. 30-letni Liam Manifold Tutbury w Wielkiej Brytanii postawił 10 funtów na konkretną kombinację i wygrał. Problem jest tylko jeden. Firma bukmacherska odmawia wypłaty niemal 15 tysięcy funtów.

Obstawił kupon za 10 funtów, wygrał fortunę

Zakłady bukmacherskie cieszyły się w czasie Mistrzostw Świata w Katarze wielką popularnością. Pewien Anglik także postanowił spróbować swojego szczęścia.

Liam Manifold z Tutbury w Staffordshire (Wielka Brytania) skierował kroki w stronę Coral. W jednym z największych brytyjskich bukmacherów 30-latek obstawił kupon wart 10 futnów.

Kiedy odbył się finał Mistrzostw Świata w piłkę nożną w Katarze, 30-letni Liam nie mógł powstrzymać radości. Wszystkie jego trzy przewidywania się sprawiły. Wygrana? Niemal 15 tysięcy. Pojawił się jednak problem.

Firma bukmacherska nie chce wypłacić pieniędzy za zwycięski kupon

Liam Manifold z Tutbury myślał, że jest szczęściarzem. Życie szybko zreflektowało jego radość z wygranej Argentyny w mundialu w Katarze.

30-latek spodziewający się kursu 1,495/1 zakładał, że jego 10 funtów zamieni się w niemal 15 tys. funtów. Firma Coral ma jednak wątpliwości do przedstawionego przez Liama kuponu.

Liam Manifold obstawił, że Argentyna zostanie mistrzem świata. Jednocześnie w zakładzie wskazał, że nie kto inny a Leo Messi zostanie ogłoszony zawodnikiem Mistrzostw Świata 2022. Trzecim warunkiem wygrania zakładu na wartym 10 funtów kuponie było to, że w finale oprócz Argentyny zagra także Francja .

Szczęśliwy Anglik wyszedł jednak z firmy bukmacherskiej w Horninglow z rozgoryczeniem. 30-latek usłyszał, że Coral nie wypłaci mu niemal 15 tysięcy wygranej. Pojawiły się zarzuty co do autentyczności przedstawionego kuponu.

30-latek chce pieniędzy za fałszywy kupon?

Daily Mail podaje, iż firma bukmacherska wskazała, że zakłady nie mogę być połączone potrójną wygraną i nikt z pracowników nie przyjąłby takiego kuponu. Coral wskazał dodatkowo, że zdarzenia są ze sobą tak ściśle powiązane. Jest to kolejna z okoliczności przecząca autentyczności przedstawionego kuponu.

Coral otwarcie podważa autentyczność przedstawianego przez Liama kuponu. Firma wskazuje, że 30-latek najprawdopodobniej sam napisał "zwycięski" kupon i próbuje wyłudzić 15 tysięcy funtów.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: daily mail

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

To koniec poszukiwań Jacka Jaworka? Jasny komunikat prokuratury
Czytaj więcej >

Polska

Dziennikarz TVP zamieścił absurdalny wpis o marszu w Warszawie. "Żeby tak bardzo mieć widzów za idiotów"
Czytaj więcej >

Polska

Ksiądz Tomasz osierocił dwoje dzieci. Zginął zaledwie kilka kilometrów od domu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Prowokacja TVP na marszu 4 czerwca? Widzowie od razu zwrócili uwagę na jedną rzecz
Czytaj więcej >

Życie

Memy po marszu 4 czerwca. Internauci nie mieli litości, zadrwili nie tylko z TVP i rządu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Nowy płatny urlop dla pracowników. Mało kto o tym wie
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Polska

Polska

Jan Jałowczyk

Ojciec Kamilka z Częstochowy powalczy o opiekę nad Fabiankiem. Ważną decyzję podejmie sąd
Czytaj więcej >
Polska

Jan Jałowczyk

Pacjenci płonęli żywcem przywiązani do łóżek? Prokurator ujawnia
Czytaj więcej >
Polska

Jan Jałowczyk

Tajemniczy samolot nad głowami maszerujących w Warszawie. Ciągnął za sobą hasło
Czytaj więcej >
Polska

Jan Jałowczyk

Boże Ciało 2023. Kościół podjął pilną decyzję, wierni powinni wiedzieć
Czytaj więcej >
Polska

Agata Jaroszewska

Ksiądz poszedł na marsz równości. Kiedy chwycił za mikrofon, wszyscy zamarli
Czytaj więcej >
Życie

Agata Jaroszewska

Ksiądz imprezował z młodzieżą pod mostem, jest nagranie. "Nie wiem, czy wszyscy byli trzeźwi"
Czytaj więcej >