Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Niepokojąca wiadomość obiegła całą Polskę. Chodzi o zdrowie Jarosława Kaczyńskiego
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 31.03.2023 14:25

Niepokojąca wiadomość obiegła całą Polskę. Chodzi o zdrowie Jarosława Kaczyńskiego

None
Wojciech Olkusnik/East News

Niepokojąca wiadomość obiegła całą Polskę. Okazuje się, że u Jarosława Kaczyńskiego zdiagnozowano początki sepsy po ostatniej operacji kolana. Takie informacje przekazał Radiu Zet Marek Suski. Polityk uspokoił, że prezes PiS czuje się już dobrze i zamierza wystartować z kampanią wyborczą w Polsce. 
 

Problemy zdrowotne Jarosława Kaczyńskiego

W grudniu 2022 roku Jarosław Kaczyński przeszedł kolejną operację kolana. W szpitalu przebywał około dwa tygodnie, a następnie czekała go rehabilitacja. W rozmowie z Bogdanem Rymanowskim Marek Suski ujawnił zaskakujące informacje o stanie zdrowia prezesa PiS. 

- Miał problemy po tym zabiegu i miał takie początki sepsy - informował polityk partii rządzącej. 

Piotr Żyła miał się czego bać. Przeżywał stresujące chwile, padły niecenzuralne słowa

Jarosław Kaczyński czuje się już znacznie lepiej

Polityk poinformował, że stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego uległ już znacznej poprawie. - Rozmawialiśmy dłuższy czas. Myślę, że niedługo ruszy [w Polskę - przyp. red.]. Rozpoczyna też serię spotkań, w których będzie wyznaczał nam przedwyborcze zadania. Jest dobrze – ocenił Marek Suski. 

Jego zdaniem Jarosław Kaczyński wykazuje się większą pracowitością od Donalda Tuska i bez problemów może konkurować z szefem PO. 

Jarosław Kaczyński wyruszy z kampanią wyborczą

W połowie marca na dobre ruszyła kampania wyborcza PiS. Przedstawiciele partii wizytują kolejne miasta w Polsce. Jarosław Kaczyński wciąż nie dołączył do swoich partyjnych kolegów, jednak ma się to zmienić w najbliższym czasie. 

Udział w kampanii uniemożliwiały mu problemy z kolanem. Na łamach "Super Expressu" ujawniono, że prezes PiS ciężej zniósł grudniową operację w porównaniu do wcześniejszego zabiegu z 2019 roku. 

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl/se.pl