Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje Jan Targosz. Wykładowca AGH został zamordowany we własnym mieszkaniu
Monika Majko
Monika Majko 06.07.2022 12:02

Nie żyje Jan Targosz. Wykładowca AGH został zamordowany we własnym mieszkaniu

nie żyje świeczka Iberion 2
goniec.pl

Porażająca zbrodnia w Krakowie. W nocy z wtorku na środę profesor Akademii Górniczo-Hutniczej Jan Targosz został zamordowany we własnym mieszkaniu. Jak donosi RMF FM, policja zatrzymała już podejrzanego w tej sprawie.

Do tragedii doszło na jednym z osiedli mieszkaniowych na krakowskiej Nowej Hucie. Sprawą zajmuje się małopolska prokuratura.

Nie żyje prof. Jan Targosz, profesor AGH w Krakowie

Na ciele wykładowcy Akademii Górniczo-Hutniczej odkryto liczne rany kłute. Wciąż prowadzone są oględziny miejsca zdarzenia.

- Prokurator przebywa w jednym z mieszkań na terenie tej dzielnicy. Znaleziono tam zwłoki mężczyzny - przekazał rzecznik krakowskiej prokuratury okręgowej, Janusz Hnatko.

Prof. Jan Targosz był pracownikiem w Katedrze Robotyki i Mechatroniki AGH. Z nieoficjalnych ustaleń dziennikarzy PAP wynika, że w jego mieszkaniu tej nocy odbywała się zakrapiana impreza. Policja zatrzymała podejrzanego o zamordowanie wykładowcy 71-latka.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/KG7YLgS7ysM" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe> Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: RMF FM/PAP/Goniec