Goniec.pl
nie żyje znany aktor

Fot. Aurum Film

Nie żyje aktor Paweł Czajor

10 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Nie żyje aktor, którego pamiętać mogą fani takich seriali jak "Na dobre i na złe", "M jak miłość" oraz "Niania". Paweł Czajor odszedł zaledwie w wieku 38 lat. Z wpisów, które pojawiają się w mediach

Paweł Czajor, który odpowiadał za obsadę w popularnych produkcjach filmowych i telewizyjnych, nie żyje. 38-latek przegrał walkę z poważną chorobą. O śmierci aktora poinformował Konrad Bugaj, który współpracował i przyjaźnił się ze zmarłym. Obaj zajmowali się firmą Bugaj Czajor Casting.

Wiele osób ze świata filmu nie wierzy, że 38-letni aktor już nie żyje. Paweł Czajor odpowiadał między innymi za obsadę w serialu „Ślepnąc od świateł”. Produkcja HBO wyreżyserowana przez Krzysztofa Skoniecznego zdobyła ogromną popularność. Artysta wybierał też aktorów do znanych filmów.

Nie żyje Paweł Czajor

Wiadomość o tym, że nie żyje Paweł Czajor, pojawiła się w mediach niespodziewanie i wywołała duże poruszenie. Aktor wraz z Konradem Bugajem kompletował obsadę do największych seriali oraz filmów. Informacja o jego śmierci pojawiła się też na oficjalnych profilach Filmpolski.pl oraz Aurum Film.

Aktor odszedł w czwartek 8 kwietnia. Po tym, jak potwierdzono informacje o jego śmierci, w mediach społecznościowych Pawła Czajora zaczęli żegnać koledzy i koleżanki z pracy. Wpis pojawił się między innymi na profilu aktorki Laury Breszki.

Okoliczności śmierci Pawła Czajora pozostają niejasne. Choć w mediach pojawiła się informacja o tym, że zmarł po zachorowaniu na COVID-19, to Laura Breszka zdementowała te doniesienia, pisząc na swoim Instagramie, że przyczyną zgonu nie jest koronawirus.

Bliscy Pawła Czajora powiadomili jednak, że aktor długo walczył z chorobą, która niestety ostatecznie go pokonała. Aktora pożegnał między innymi Krzysztof Skonieczny. Reżyser wspomniał też wspólną pracę.

Nie żyje ceniony reżyser obsady

Po tym, jak potwierdzono, że nie żyje Paweł Czajor, Krzysztof Skonieczny przyznał, że obaj pracowali już nad kolejnym filmem. Niestety ceniony reżyser obsady nie będzie mógł dokończyć nowego projektu, o czym Skonieczny poinformował ze smutkiem.

[EMBED-243]

Paweł Czajor zagrał w takich serialach jak „M jak miłość”, „Niania” oraz „Na dobre i na złe”. Reżyser odpowiadał za obsadę w takich filmach jak „Bogowie” z Tomaszem Kotem, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” z Marcinem Kowalczykiem.

Jak dotąd nie ujawniono, na co chorował Paweł Czajor.

[EMBED-393]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Nie żyje Władysław Szustorowski z „Sanatorium miłości”

  • Rafał Brzozowski przekazał smutne informacje. Rozstał się z partnerką

  • Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka wybaczyła mu zdradę

Źródło: Fakt.pl; Facebook

Mateusz Sidorek

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

koronawirus

Wiadomości

Prof. Krzysztof Tomasiewicz: "To początek czwartej fali, która potrwa przynajmniej dwa miesiące"

Czytaj więcej >
Monika Bawaj

Wiadomości

Tarnowskie Góry: Zaginęła 15-letnia Monika Bawaj. Policja prosi o pomoc

Czytaj więcej >
Dariusz Ś.

Wiadomości

Radny Nowoczesnej znęcał się nad żoną. Nie pójdzie do więzienia

Czytaj więcej >
policja

Wiadomości

Kontrowersyjny projekt zmian kar dla pijanych kierowców. W grze konfiskata pojazdu

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Wiadomości

Prezydent: rząd chciał, żeby stan wyjątkowy trwał trzy miesiące

Czytaj więcej >

Wiadomości

Poznań: Pomimo reanimacji zmarł 2,5-latek, który wypadł z okna

Czytaj więcej >