Goniec.pl

Insatgram.com rafal_brzozowski_official

Rafał Brzozowski przekazał smutne informacje. Rozstał się z partnerką

9 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Rafał Brzozowski w oficjalnym oświadczeniu poinformował właśnie swoich fanów, że rozstał się z Anną Tarnowską. Byli parą od ośmiu lat.

Rafał Brzozowski przekazał fanom smutne informacje. Na swoim facebookowym profilu opublikował oficjalne oświadczenie, które rozwiało wszystkie wątpliwości: po ośmiu latach związku rozstał się z Anną Tarnowską.

Rafał Brzozowski przekazał smutne informacje

- Razem z Anną chcielibyśmy poinformować, że po 8 latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki. Pragnę podkreślić, że jest to jedyny, oficjalny komentarz w tej sprawie i żadnych dodatkowych informacji nie będziemy udzielać - napisał Rafał Brzozowski.

To samo oświadczenie pojawiło się również na profilu Anny Tarnowskiej. 34-letnia piękność jest modelką, ma na koncie takie sukcesy jak Wicemiss Świata Studentek 2010 oraz Wicemiss Polonia 2007.

Ich związek wydawał się bardzo poważny. Osiem lat to w końcu szmat czasu, a sam Rafał Brzozowski nazywał Tarnowską swoją narzeczoną. Jak widać jednak, ich drogi się rozeszły i ślubu nie będzie.

Nie wiadomo co jest przyczyną rozstania, a zgodnie z oświadczeniem obie strony nie zamierzają komentować tego. Być może z czasem któreś z nich przerwie milczenie lub dziennikarze poznają jakieś szczegóły innymi kanałami, na razie jednak wszystkie powody pozostają jedynie w fazie domysłów.

Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji z utworem „The Ride”. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się od występu w pierwszej edycji programu „The Voice of Poland” w 2011 roku. To właśnie wtedy Polacy dowiedzieli się, że były sportowiec ma również niezwykły talent wokalny.

Chociaż programu nie wygrał i ostatecznie odpadł tuż przed finałem, to Polacy go pokochali. Wydał pięć albumów studyjnych, nawiązał też współpracę z TVP i był prowadzącym programu „Koło fortuny”, a od 2019 roku pełni tę samą funkcję w „Jaka to melodia?”.

Warto zauważyć, że Rafał Brzozowski nie tylko śpiewa, ale również dobrze sobie radzi z grą na instrumentach. Podczas koncertów fani często mogą go zobaczyć z gitarą w ręku lub siedzącego przy instrumentach klawiszowych.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Ministerstwo Zdrowia: największa liczba zgonów w jednym raporcie od początku pandemii

  • Mama pana młodego zobaczyła pannę młodą. Rozpoznała w niej własną córkę

  • Nie żyje Łukasz Góral

Źródło: Pomponik

Bartłomiej CieślakAutor

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat redaktor, obecnie wydawca. Interesuję się literaturą, popkulturą i grami planszowymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Córka Przemysława Salety musi przejść kolejny przeszczep nerki. Szuka dawcy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karol Strasburger został oskarżony o zniesławienie Stana Borysa i jego partnerki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Pierwsza żona Krawczyka zaapelowała do Ewy Krawczyk

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Karolina Małysz nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Nie jest zainteresowana sławą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Robert Makłowicz porównał Jarosława Kaczyńskiego do potrawy kuchni polskiej

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zenek Martyniuk zagra samego siebie w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Czytaj więcej >